Natalia Kukulska przeszła metamorfozę. Po jej dawnej fryzurze nie ma już śladu

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska postawiła na metamorfozę. Artystka po latach postanowiła zmienić swój wygląd, a dokładniej fryzurę. Po długich włosach nie ma już śladu, a o zmianie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Natalia Kukulska jest znaną polską artystką. Swoją karierę na scenie muzycznej zaczynała już jako kilkuletnia dziewczynka, jednak za decyzją jej ojca, Jarosława Kukulskiego, przerwała ją na rzecz nauki. Już jako dorosła kobieta zdecydowała, że chce tworzyć muzykę i do tej pory możemy słuchać jej nowych utworów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska w dzieciństwie przeżyła tragedię

Piosenkarka jako dziecko przeżyła prawdziwą tragedię i to na oczach całej Polski, bowiem jej mama — znana artystka Anna Jantar — zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy ta miała zaledwie cztery lata. Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło 14 marca 1980 r. około godziny 11:15 w pobliżu lotniska Okęcie w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik" lecącego z lotniska JFK z Nowego Jorku do Warszawy, przy podejściu do lądowania.

Natalia Kukulska w wielu wywiadach wspominała, że pamięta mamę, ale bardzo słabo.

"Wtedy na lotnisku, tuż po katastrofie, w tym zamieszaniu, wśród płaczących ludzi nie rozumiałam, co się stało. Pamiętam, jak babcia wyrwała mi z rąk bukiet frezji i rzuciła je na ziemię. Pamiętam karetki pogotowia, które reanimowały rodziny, rozlewał się alkohol podawany na uspokojenie. Resztę znam z opowiadań" - mówiła Natalia Kukulska w 2007 r. w rozmowie z "Galą".

Natalia Kukulska przeszła metamorfozę

Natalia Kukulska była wychowywana przez ojca, a także babcie. Po ukończeniu nauki wróciła do muzyki. Od 2000 r. jest żoną perkusisty Macieja Dąbrówki, z którym doczekała się trójki dzieci: 23-letniego Jana, 18-letniej Anny i sześcioletniej Laury. Co ciekawe, najstarsze pociechy gwiazdy poszły w ślady rodziców i również związały swoją przyszłość z muzyką.

Natalia Kukulska na przestrzeni lat stworzyła wiele niezapomnianych przebojów, a także zyskała wierne grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Jej ostatni post wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ wokalistka postawiła na odważną metamorfozę.

Natalia Kukulska zrezygnowała z dobrze znanej wszystkim fryzury, na rzecz ostrego cięcia.

"Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji, to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam, ale i musiałam. Lekko mi i już wiosennie…" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości