Justyna Steczkowska ma młodszego syna. Mało kto wie, czym chce zająć się Stanisław Steczkowski

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska
Źródło: MWMEDIA
W ostatnim czasie media zainteresowały się najstarszym synem Justyny Steczkowskiej. Leon Myszkowski cieszy się coraz większą popularnością i nie stroni od blasku fleszy. Czy młodszy syn gwiazdy również pójdzie wydeptaną ścieżką? W najnowszym wywiadzie Stanisław Myszkowski, który w tym roku podchodzi do matury, wyznał, z czym chciałby związać swoją zawodową przyszłość.

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda spełnia się nie tylko zawodowo, bowiem jest szansa, że niedługo zobaczymy ją na eurowizyjnej scenie, ale również prywatnie. Od wielu lat jest w szczęśliwym związku Maciejem Myszkowskim. Para doczekała się trójki dzieci. Choć w ostatnim czasie głośno jest przede wszystkim o najstarszej pociesze Justyny Steczkowskiej, w dorosłość powoli wchodzi również młodszy syn Stanisław Myszkowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czy Stanisław Myszkowski pójdzie w ślady Justyny Steczkowskiej?

Stanisław Myszkowski przyszedł na świat w 2005 roku, a to oznacza, że jest tegorocznym maturzystą. W przypadku dzieci gwiazd wielu zastanawia się, czy pociechy mają w planach pójść śladami rodziców, czy obierze zupełnie inną ścieżkę. Leon Myszkowski, najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, postanowił związać swoje zawodowe losy z muzyką i jest DJ. Nie stroni od blasku fleszy i coraz częściej pojawia się wraz z ukochaną na branżowych wydarzeniach. A jaki plan na siebie ma młodszy syn?

Leon i Stanisław Myszkowscy byli gośćmi serwisu Plotek. W rozmowie z Karoliną Sobocińską bracia opowiedzieli co nieco o sobie. Młodszy syn Justyny Steczkowskiej w tym roku podchodzi do matury i choć jest utalentowany muzycznie, nie zamierza pójść drogą estradową.

"Estradową nie. Granie na fortepianie jest umiejętnością, na którą poświęciłem sześć lat w szkole muzycznej. Mama mnie wspierała przez cały czas. Nie chcę dalej iść tą drogą, bo nie jest to dla mnie. Jestem bardzo wdzięczny mojej mamie, że potrafiła mnie zatrzymać w tej szkole muzycznej, bo jednak umiejętność grania na fortepianie to jest coś bardzo fajnego. [...] Nie jest to super przydatne, ale jak zagram mojej dziewczynie na fortepianie, to jest przeszczęśliwa" - powiedział Stanisław Myszkowski.

Niegdyś w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz wokalistka nie kryła smutku związanego z faktem, że jej ukochany syn zdecydował się zrezygnować z dalszego rozwoju w kierunku muzyki.

- Grał na fortepianie, skończył szkołę podstawową, czyli grał prawie osiem lat. Szkołę skończył z dobrym wynikiem, ale powiedział: "mamo, ja naprawdę nie chcę grać. Ja to wszystko robiłem dla ciebie, a teraz już idę swoją drogą" - powiedziała artystka w wywiadzie. Kalina Szymankiewicz zapytała piosenkarkę o to, co poczuła, gdy usłyszała od syna te słowa.

Prawda jest taka, że się rozpłakałam, ponieważ było mi smutno, że nie tyle przymuszałam swoje dziecko do tego, bo on grał i miał do tego dużo pasji i chęci, ale tyle tych godzin było poświęconych temu i dalej to już nie pójdzie. Z drugiej strony byłam szczęśliwa, że moje dziecko wie, czego chce, wie, jaką drogą chce kroczyć, sam ją wybrał, to jest jego droga i to będzie jego życie
- wyznała Justyna Steczkowska.
Tak wygląda Stanisław Myszkowski, młodszy syn Justyny Steczkowskiej
Tak wygląda Stanisław Myszkowski, młodszy syn Justyny Steczkowskiej
Źródło: Instagram @justynasteczkowska

Stanisław Myszkowski chciał wziąć udział w "Top Model"?

Stanisław Myszkowski wciąż się edukuje. W rozmowie z nami Justyna Steczkowska zdradziła, że syn chciał zostać kucharzem i dopiął swego.

- Zawsze chciał zostać kucharzem. I został. Poszedł do takiej szkoły, jaką sobie wybrał. Wygrał wiele konkursów, ciągle jakieś wygrywa, ma stypendium, jeździ na jakieś różne olimpiady, naprawdę jest pasjonatem swojej pracy. Życzę mu jak najlepiej. Chce dwa kierunki studiów robić, więc bardzo się cieszę — pochwaliła się dumna mama w zeszłym roku.

Okazuje się, że Stanisław Myszkowski ma zamiar kontynuować edukację w tym kierunku. Na razie skupia się na zdaniu matury, a później prawdopodobnie pójdzie na studia w Warszawie. Bierze pod uwagę kierunek związany z żywnością.

Rodzice też na początku nie byli przekonani do tego, ale jak zobaczyli, że potrafię operować tą wiedzą, to uznali, że dadzą mi wolną rękę
- powiedział w rozmowie z Plotkiem.

W dalszej części rozmowy pojawił się temat modelingu, z którym również ojciec braci Myszkowskim miał do czynienia. Okazuje się, że Stanisław Myszkowski również miał do czynienia z tym światem, a nawet rozważał zgłoszenie się do programu "Top Model"!

Jestem w agencji modelingowej już od jakiegoś czasu. [...] Przeszło mi to przez głowę, czemu nie?
- przyznał młodszy syn Justyny Steczkowskiej.

Jak na ten pomysł zareagował starszy brat?

Nie wiem, co daje obecnie program "Top Model". Wydaje mi się, że młody [Stanisław — przyp. red.] jest raczej modelem do zdjęć 
- przyznał.

Dodał, że zdecydowanie bardziej pasowałby do "MasterChefa" ze względu na gastronomiczne umiejętności. Uważacie, że nadaje się do któregoś z programów?

Justyna Steczkowska z synem Stanisławem
Justyna Steczkowska z synem Stanisławem
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości