Maciej Musiałowski zdradził, czy zagrałby w filmie z prawdziwymi scenami seksu. Zaskakująca odpowiedź

Maciej Musiałowski
Maciej Musiałowski
Źródło: MWMEDIA
Maciej Musiałowski znany m.in. z filmu "Sala samobójców. Hejter" oraz seriali TVN może pochwalić się również talentem wokalnym. Artysta zaskoczył fanów i ogłosił, że przygotował utwór na Eurowizję. Gwiazdor w najnowszym wywiadzie powiedział, czy zagrałby w filmie, gdzie sceny seksu byłyby prawdziwe. Reakcja młodego aktora może was zaskoczyć.

Maciej Musiałowski skończył 30 lat. Aktor zachwyca widzów kolejnymi wcieleniami w filmach i serialach oraz decyduje się na nowe projekty artystyczne. Jednak gwiazdor ma apetyt na to, aby zrobić doktorat i założyć rodzinę. U Żurnalisty opowiedział o tym, czy uważa, że sztuka powinna przekraczać granice prywatności artysty.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Musiałowski o scenach seksu w filmach. Zaskakujące wyznanie aktora

Żurnalista rozpoczął ze swoim gościem temat związany z przekraczaniem granic w sztuce.

"Uważasz, że sztuka powinna być dostosowana do oczekiwań społeczeństwa czy raczej wyznaczać nowe standardy?" - zapytał aktora.

"Sztuka jest tak szeroka i jest jej tyle form, że znajdzie się miejsce dla każdego. Niech każdy artysta czyni, jak czuje i tak znajdzie się ktoś, kto na ten temat opinię swoją wyrazi. Niektórzy będą to kochali, inni nienawidzili i na tym to nasze koło polega" - stwierdził Maciej Musiałowski.

Prowadzący podcast chciał wiedzieć, czy dla młodego aktora nie byłoby problemem zagranie prawdziwych scen seksu w filmie.

"A może przekraczać granice prywatności artysty? Bo np. są przecież takie filmy, gdzie sceny seksu są jeden do jednego. 'Love' na przykład, świetny film. Zagrałbyś w takim filmie?" - zapytał Żurnalista.

Maciej Musiałowski był wyraźnie podekscytowany i odparł, że byłoby to możliwe.

"Fu*k yeah. Chyba tak. Na maksa, no! Na maksa" - odpowiedział.

Maciej Musiałowski zgłosił się do konkursu Eurowizji

Maciej Musiałowski pisze teksty i komponuje piosenki. Fani zachwycali się piosenką, którą zaśpiewał w duecie z Julią Wieniawą pt. "Zabierz tę miłość". Już niedługo aktor zaprezentuje nowy utwór specjalnie z myślą o Eurowizji.

"Zawsze marzyłem o reprezentowaniu Polski w jakiejś dziedzinie. Przez ostatnie dziesięć dni, w przypływie spontanicznej decyzyjności, skończyłem bardzo ważny dla mnie utwór" - wyznał na Instagramie.

Maciej Musiałowski przyznał, że odwlekał podjęcie decyzji w sprawie zgłoszenia się do konkursu, jednak ostatecznie udało mu się wysłać deklarację w ostatniej chwili.

"Zgłosić należało się do godziny 22.00 w piątek. Dokumenty wysłaliśmy o 21.42" - zdradził aktor.

22 lutego ukaże się singiel artysty pt. "Daj mi jakiś znak". Macieja Musiałowskiego wspiera m.in. Julia Wieniawa, Ewa Farna, Piotr Jacoń, a nawet Andrzej Seweryn, który dał znać, że czeka na premierę singla i kibicuje młodszemu koledze po fachu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości