Natalia Kukulska świętuje urodziny córki. "Dopiero przed chwilą ją urodziłam…"

Autor:
Dominika
Kowalewska

Natalia Kukulska postanowiła uczcić urodziny najmłodszej pociechy w wyjątkowy sposób. Opublikowała wakacyjne zdjęcie, które opatrzyła przejmującym wpisem. Artystka nie może uwierzyć, że jej maleńka córka Laura ma już 6 lat.

Natalia Kukulska jest polską wokalistką i autorką tekstów, która karierę muzyczną rozpoczynała jako dziecko. Córka popularnej artystki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego swój debiutancki album wydała w 1986 roku. Gdy Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej.

Artystka jest na polskim rynku muzycznym od wielu lat, mimo to stara się chronić prywatność rodziny oraz swoją. Natalia Kukulska od przeszło 20 lat jest związana z perkusistą Michałem Dąbrówką. Choć poznali się w latach 90., nie od razu połączyła ich miłość, a na ślubnym kobiercu stanęli dopiero w 2000 roku. Dotychczas małżonkowie doczekali się trójki dzieci. Najstarszy Jan oraz córka Anna poszli w ślady rodziców i stawiają coraz odważniejsze kroki w świecie muzyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

 Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki

W 2017 roku na świat przyszła najmłodsza pociecha - Laura. Natalia Kukulska, choć jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, dotychczas rzadko publikowała zdjęcia, na których widać było córkę w pełnej krasie. Mimo że przez lata wokalistka nie dzieliła się informacjami dotyczącymi życia rodzinnego, fani od pewnego czasu coraz częściej mogą podziwiać zdjęcia pochodzące z prywatnych albumów.

Natalia Kukulska ponownie uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcie z córką. Miała ku temu wyjątkową okazję. 5 stycznia Laura skończyła 6 lat!

"Chciałybyśmy świętować na plaży, ale los chciał, że Laura urodziła się w styczniu! Dziś mój skarb kończy sześć lat. To jakiś żart? Jesteście świadkami, prawda? Dopiero przed chwilą ją urodziłam… a to już sześć lat jest naszą radością świata!" - napisała pod zdjęciem.

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których internauci życzyli obu paniom wszystkiego, co najlepsze. Nie zabrakło życzeń od gwiazd!

"Laurko kochana! Słodkiego życia! Spełniaj marzenia!" - napisała Małgorzata Socha.

"Sto lat! I spełnienia marzeń" - dodała Monika Mrozowska.

Kilka słów dla młodej solenizantki zostawiły ponadto Halina Mlynkova i Joanna Racewicz.

Natalia Kukulska i Martyna Wojciechowska zaapelowały do widzów

Natalia Kukulska była niedawno gościnią na kanale Martyny Wojciechowskiej w serwisie YouTube. Panie poruszyły temat rodziny i dzieci. Martyna Wojciechowska przyznała, że często w wywiadach pytana jest o dalsze życie córki. Również Marysia niejednokrotnie słyszała pytanie, czy chciałaby iść śladami sławnej mamy.

"'Chcesz być jak mama?, na pewno jesteś dumna'. To jest okropne. Chciałabym, żeby moja córka była postrzegana jako oddzielny byt" - wyznała dziennikarka.

Natalia Kukulska zgodziła się z przedmówczynią.

"To jest przerąbane. Ja miałam przerąbane, moje dzieci i twoja córka mają przerąbane. I świata nie zmienimy. Przytoczę jedną rzecz. Mamy sytuację, że przychodzi dziecko z mamą na imieniny do cioci i wszyscy mówią: 'o Boże jaka ona podobna do mamy, jak urosłaś'. A my mamy tę samą sytuację, tylko na całą Polskę" - dodała artystka.

Mimo że dopiero od niedawna Natalia Kukulska bardziej ochoczo pokazuje najmłodszą córkę w sieci, od dawna otrzymuje wiadomości od fanów, którzy po plecach są w stanie stwierdzić niezwykłe podobieństwo.

"Nie wypieram się podobieństwa, widzę, że jest. Urocze są komentarze, gdzie ja jestem tyłem i moja córka też, a ludzie piszą: 'no cała mama'. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, to jest naturalne" - stwierdziła Natalia Kukulska.

Panie zaapelowały do widzów, by ci uszanowali fakt, że ich dzieci nie są ich przedłużeniem.

"Bardzo prosimy, dajcie naszym dzieciom być zupełnie odrębnymi bytami. Nie oczekiwałam i nigdy nie będę oczekiwać, żeby moja córka szła moją drogą" - powiedziała Martyna Wojciechowska.

"Myślę, że łatwiej będzie wszystkim zrozumieć, jeśli zapytamy, czy ktoś chciałby być postrzegany przez pryzmat swojego rodzica, zawsze w tym kontekście" - dodała Natalia Kukulska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości