Natalia Kukulska jest chora, odwołuje koncerty. "Ryczeć mi się chce"

Natalia Kukulska zmaga się z grypą
Natalia Kukulska zmaga się z grypą
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska od kilku dni jest chora, przez co musiała odwołać swoje koncerty. Piosenkarka napisała obszerne wyjaśnienie na Instagramie, w którym przeprosiła fanów. Nie ukrywała, że do końca miała nadzieję na to, że uda się jej wyzdrowieć.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która swoją muzyczną karierę zaczynała, jeszcze będąc małym dzieckiem. Artystka poszła w ślady sławnych rodziców i coraz bardziej się rozwija, a na jej koncerty od lat przychodzą prawdziwe tłumy. Niestety gwiazda niedawno zachorowała i z tego powodu musiała odwołać występ w Kaliszu. Teraz poinformowała, że nie odbędzie się również koncert w Toruniu.

Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska odwołuje koncerty przez chorobę

Natalia Kukulska, gdy odwołała pierwszy koncert, zapewniała fanów, że robi wszystko, by powrócić na scenę w Toruniu.

"Robię co w mojej mocy, aby mój stan zdrowia pozwolił nam się spotkać" - pisała na Instagramie.

Niestety kilka dni później okazało się, że piosenkarka zmaga się z grypą, która nie dała za wygraną. Natalia Kukulska była zmuszona do odwołania kolejnego występu. Opublikowała też obszerne wyjaśnienie.

"Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce, ale gdy piszę tego posta (spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem) mam 38,2 stopni gorączki i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni. Owszem, mogłam już odwołać ten koncert przy okazji odwołania mojego wczorajszego udziału w koncercie w Kaliszu, ale wierzyłam, że będzie to 'dwu/trzydniówka' - taką miewają ostatnio wszyscy dookoła. Wygląda na to, że to poważna grypa a z tym nie ma żartów" - napisała.

Natalia Kukulska przeprasza fanów. "Dałam sobie za mocno w kość"

Natalia Kukulska nie miała tak naprawdę czasu na to, by porządnie wyleczyć chorobę - ze względu na przygotowania do koncertów wciąż była bardzo aktywna i brała na siebie za dużo obowiązków.

"Robiłam wszystko, co w mojej mocy, korzystając z dobrodziejstw medycyny wszelakiej. Ostatnio dałam sobie za mocno w kość - okazuje się, że jednak ze mnie człowiek, a nie robot. Bardzo żałuję i przepraszam wszystkich, którzy planowali przybycie oraz organizatora. Wiem, ile pracy i kosztów wymaga zorganizowanie takiego wydarzenia" - dodała.

Wokalistka podkreśliła, że cała sytuacja jest dla niej bardzo trudna i w jej życiu zawodowym wydarzyła się dopiero trzeci raz. Gwiazda podziękowała swojej ekipie za wcześniejsze występy podczas ich świątecznej trasy koncertowej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości