Natalia Kukulska wystąpiła z synem na TOP OF THE TOP Sopot Festival. "Geny robią robotę"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska wystąpiła z synem na sopockiej scenie
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, jak narodziła się pasja syna do muzyki. Jan Dąbrówka wystąpił wraz z mamą na sopockiej scenie podczas środowych koncertów w ramach TOP OF THE TOP Sopot Festival. Wokalistka podkreśliła, że nie namawia dzieci do wyruszenia utartymi ścieżkami.

TOP OF THE TOP Sopot Festival to co roku prawdziwa gratka dla fanów polskiej muzyki. W tym roku widownia zebrana w Operze Leśnej oraz telewidzowie mogli podziwiać występy nie tylko najpopularniejszych artystów, ale również przekonać się, jak gwiazdy sprawdzą się w niezwykłych duetach. Tak oto na scenie oglądaliśmy niezwykły występ Michała Szpaka, który, po zaprezentowaniu solowych utworów, zaśpiewał z Beatą Kozidrak. Ich zachowanie na scenie wzbudziło sporo emocji!

Czytaj więcej: Michał Szpak zaskoczył widzów. Na scenie Opery Leśnej skradł całusa Beacie Kozidrak

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Lidia Kazen o nowościach w TVN. Grube miliony do wygrania i Maciej Stuhr z własnym programem

Natalia Kukulska na scenie z rodziną

Opera Leśna to z pewnością wyjątkowe miejsce dla wielu artystów. To na jej deskach stawiali kroki najważniejsi w branży muzycznej, którzy zapisali się złotymi literami, a ich artystyczny dorobek wciąż cieszy się zainteresowaniem. Teraz sopockie ścieżki przemierza nowe pokolenie, jednak nie tylko.

Natalia Kukulska jest polską wokalistką i autorką tekstów, która karierę muzyczną rozpoczynała jako dziecko. Córka popularnej artystki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego swój debiutancki album wydała w 1986 roku. Gdy Natalia Kukulska miała zaledwie 4 lata, Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej.

Artystka zaczynała muzyczną przygodę już w dzieciństwie i choć nie namawiała własnych potomków do dołączenia do jej świata, same wybrały tę drogę. Syn Jan jest perkusistą i w czwartkowy wieczór zaprezentował się wraz z mamą na scenie TOP OF THE TOP Sopot Festival. Natalia Kukulska w rozmowie z serwisem Plejada opowiedziała co nieco o współpracy z potomkiem.

"Mąż na perkusji, syn na instrumentach perkusyjnych. [...] W niektórych moich projektach bierze udział (syn — przyp. red.), to jest dla mnie strasznie fajne, ale jest osobnym muzykiem, który gra też w innych projektach, m.in. z Zalią na stałe" — powiedziała.

Natalia Kukulska podkreśliła, że nie namawiał syna do pójścia muzyczną drogą. Jego pasja narodziła się samoistnie i wraz z mężem Michałem Dąbrówką postanowiła wspierać Jana Dąbrówkę w jej rozwijaniu.

"Patrzę, jak się rozwija, jest bardzo wszechstronny i cieszę się, bo wydaje mi się, że dla każdego rodzica ważne jest, aby dziecko znalazło swoją pasję, a jak już ją znajdzie, to warto je w nim wspierać. Ja tutaj nie naciskałam, to się stało samoistnie, oczywiście geny robią robotę" — dodała.

Natalia Kukulska ma uzdolnione dzieci

Poza fantastyczną karierą muzyczną Natalia Kukulska spełnia się również w roli żony i matki. Od przeszło 20 lat jest związana z perkusistą Michałem Dąbrówką. Choć poznali się w latach 90., niedana im była miłość od pierwszego wejrzenia. Stanęli na ślubnym kobiercu dopiero w 2000 roku. Jeszcze w tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko — syn Jan.

Dotychczas para doczekała się trójki dzieci. Poza synem Janem, w 2005 roku urodziła się Anna, a w 2017 najmłodsza pociecha Laura. W jednym z wywiadów Michał Dąbrówka przyznał, że myśl o założeniu rodziny zmieniła jego sposób patrzenia na rzeczywistość.

"Kiedy zakładaliśmy rodzinę, poczułem, że nadszedł ten moment, że jestem gotowy. Wcześniej byłem skupiony tylko na sobie i swojej pasji. Ale w pewnej chwili doszedłem do wniosku, że to nie jest prawdziwe życie. A teraz mam najprawdziwsze…" - wyznał niegdyś w rozmowie z "Party".

Najstarsze pociechy Natalii Kukulskiej stawiają już pierwsze kroki w świecie muzyki. Jan jest perkusistą, natomiast Anna przejawia talent wokalny. Tak jak w przypadku najstarszego potomka droga zawodowo wydaje się już wykrystalizowana, młodsze córki mają na to jeszcze czas. Natalia Kukulska w rozmowie z Plejadą dodała, że choć w ich domu muzyki było aż za dużo, najwyraźniej dzieci nie zdążyły się nią znudzić.

"Czasami muzyka odbiera rodziców dzieciom i wcale nie chcą iść w tę stronę, więc bywa różnie. Tu akurat tak się złożyło, że jest z nami. Przede wszystkim cieszę się, że jest bardzo muzykalny, że się w tym spełnia i oczywiście życzę mu jak najlepiej. Jak będzie z moimi córkami? Zobaczymy. Na razie są troszeczkę młodsze, więc obserwuję bacznie i wspieram" — dodała na koniec.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości