Wiktoria z "HP" ma problemy ze zdrowiem. "Ledwo chodzę na własnych nogach"

Wiktoria Góra
Wiktoria Góra
Źródło: TVN
Wiktoria Góra zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w "Hotelu Paradise". Uczestniczka próbowała walczyć o zwycięstwo w szóstej edycji show, jednak szybko musiała obejść się smakiem. Ale fani o niej nie zapomnieli i wciąż z zainteresowaniem śledzą dalsze losy Wiktorii. Ta poinformowała niedawno, że boryka się z problemami zdrowotnymi.

Wiktoria Góra była uczestniczką 6. edycji "Hotelu Paradise". Kobieta pożegnała się z rajem stosunkowo szybko. Wiktoria stanęła za Piotrem, który na Rajskim Rozdaniu wybrał Szahirę. Kobieta przyznała wówczas, że nie widziała dla siebie kandydata do zbudowania relacji i podkreśliła, że odeszła na własnych zasadach.

Od emisji finału show minęło już wiele miesięcy. Za nami "Hotel Paradsie All Stars", a już w poniedziałek 28 sierpnia poznamy nowych uczestników siódmej edycji show. Kto tym razem zawładnie willą?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise" – rozmowy z uczestnikami

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Sevag z "Hotelu Paradise" o kuchennych grzechach Polaków
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - co będzie robił po programie?
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
Monika z "HP" nie powiedziała rodzinie o udziale w show
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show

"Hotel Paradise". Wiktoria Góra o problemach zdrowotnych

Tymczasem starzy wyjadacze wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Część z nich fani mogli oglądać ponownie z wyjątkowej edycji "Hotelu Paradise", w której próg willi przekroczyli ci, co na intrygach i rozgrywkach zjedli zęby. Wiktoria nie pojawiła się w gwiazdorskim sezonie, jednak internauci nieustannie sprawdzają, co u niej słychać. Choć w programie nie zbudowała bliższej relacji, zdobytą rozpoznawalność przekuła w budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych.

Wiktoria najczęściej dzieli się z internautami propozycjami zestawów ćwiczeń, które pozwolą wzmocnić sylwetkę bądź wyeksponować krągłości. Uczestniczka show w Panamie mogła pochwalić się zachwycającą figurą. Gdy zgłaszała się do programu, studiowała fizjoterapię i była trenerką personalną. Dalej spełnia się w tym zawodzie, toteż jej sportowe uwagi pomagają internautom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

W ostatnim czasie Wiktoria stała się mniej aktywna w mediach społecznościowych, co zaniepokoiło internautów. Uczestniczka poczuła, że musi wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji i zdradziła, że w ostatnim czasie boryka się z problemami zdrowotnymi.

"Nie było mnie. Wybaczcie, ale czuje się średnio. W skrócie mówiąc, ledwo chodzę na własnych nogach. Dosłownie mam problemy z chodzeniem. Jadę właśnie do szpitala do reumatologa, żeby ktoś w końcu powiedział, CO MI DOLEGA!" - napisała.

Dodała, że gdy będzie na siłach, to opowie o całej sytuacji, a jak na razie skierowała do fanów prośbę o wsparcie. Z pewnością dla tak aktywnej osoby, jaką jest Wiktoria, niemożność poruszania się i realizowania pasji to spore wyzwanie. Życzymy dużo zdrowia!

"Hotel Paradise". Wiktoria Góra
Wiktoria z "Hotelu Paradise" ma problemy ze zdrowiem
"Hotel Paradise". Wiktoria Góra
Źródło: Instagram @wiktoriaa.gora

"Hotel Paradise". Wiktoria Góra o konsekwencjach picia kawy

W show-biznesie gwiazdy coraz częściej otwierają się na temat zabiegów medycyny estetycznej. Zmiany dokonywane za pomocą skalpela czy strzykawki przestały być tematem tabu, toteż wiele osób otwarcie przyznaje się do ingerencji w ciało. Wiktoria Góra nie ukrywała, że nie stroni od medycyny estetycznej. W lutym, gdy udała się na zabieg powiększenia ust, który nie poszedł całkowicie po jej myśli.

Wszystko przez kawę, którą uczestniczka wypiła niedługo przed zabiegiem. Okazuje się, że kofeina ma wpływ nie tylko na ciśnienie krwi, ale również na powstawanie siniaków. Efekt? Wiktoria podzieliła się nim w mediach społecznościowych.

"Efekty moich ust po trzech dniach. Opuchlizna dalej jest. Natomiast to" - powiedziała, wskazując na zasinione miejsce.

"Słuchajcie, przed zabiegami, błagam was, nie pijcie kawy ani energetyków, bo będziecie mieli właśnie takie oto siniaczki i krwiaczki jak ja. Totalnie zapomniałam, żeby przed zabiegiem nie pić kawy. Krwawiłam po prostu jak jakiś wampirek. Także nie popełniajcie moich błędów" - powiedziała.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała efekt powiększenia ust
Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała efekt powiększenia ust
Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała efekt powiększenia ust
Źródło: Instagram @wiktoriaa.gora
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości