Natalia Kukulska pokazała córkę. Fani jednogłośni. "Cała Anna Jantar"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swoją córką. Rodzinna fotografia trafiła na Instagram z okazji 17. urodzin dziewczyny. Obserwatorzy piosenkarki w kilka chwil zasypali post komentarzami i życzeniami. Zauważyli też wielkie podobieństwo do Anny Jantar, babci nastolatki.

Historię Natalii Kukulskiej zna cała Polska. Tragiczna śmierć Anny Jantar, niekwestionowanej gwiazdy estrady, wstrząsnęła całym krajem. Tym bardziej internauci przyglądają się z uwagą każdej wypowiedzi i wzmiance o tym, jaką mamą jest Natalia Kukulska. Zdjęciem, które opublikowała na Instagramie, tylko potwierdziła domysły.

Natalia Kukulska pokazała córkę

Wokalistka, świętując urodziny córki, zdecydowała się na miły gest. Rodzinne zdjęcie zestawiła z pięknymi życzeniami i miłym słowem. 

"Mój skarb kończy dziś 17 lat? Serio? Duma mnie rozpiera, że tak dobry i piękny i mądry człowiek wyrósł na moich oczach! Oby świat dał Ci same dobroci w zamian, że Cię ma!" - napisała Natalia Kukulska pod wspólną fotografią.

Internauci szybko zauważyli ogromne podobieństwo Anny Dąbrówki, córki Natalii Kukulskiej do babci - Anny Jantar. Wiele osób zachwycało się także samą Natalią Kukulską, która prezentuje się fenomenalnie. 

"Obie piękne. Aż ciężko rozpoznać czy to mama i córka, czy siostry" - napisała jedna z obserwatorek piosenkarki. 

Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Kukulska zapozowała do zdjęcia z córką

Najwięcej emocji w mediach społecznościowych wywołało jednak niekwestionowane podobieństwo wnuczki do Anny Jantar. 

"Pani córka wygląda jak Anna Jantar. To niesamowite jak widać to podobieństwo" - skomentowała obserwatorka Natalii Kukulskiej. 

"Już Pani jest podobna do mamy, ale córka to wykapana Anna Jantar. Tylko fryzura inna" - czytamy pod zdjęciem na profilu wokalistki. 

Anna Dąbrówka to jedna z trójki dzieci Natalii Kukulskiej i  Michała Dąbrówki. Nastolatka z każdym dniem zdobywa popularność i próbuje swoich sił w świecie medialnym. Za pośrednictwem Instagram publikuje swoje występy i pokazuje codzienność. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości