Post Malone zostanie ojcem. "Jestem najszczęśliwszy, jaki kiedykolwiek byłem"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Post Malone

Jeden z najbardziej znanych raperów na świecie ogłosił, że spodziewa się pierwszego dziecka. Mimo wielkich starań mediów i paparazzi do tej pory nie udało się dowiedzieć, kim jest tajemnicza partnerka muzyka. Kiedy na świat przyjdzie potomek pary?

Post Malone jako jedna z nielicznych osób znanych niemal na całym świecie stroni od informowania o życiu prywatnym. Raper z wielkim szacunkiem podchodzi do osób, z którymi się spotyka i dba, by to, co dzieje się w zaciszu domowym, było zarezerwowane tylko dla najbliższych. Radość z oczekiwania na dziecko była jednak tak duża, że zdecydował się wydać oficjalne oświadczenie.

Post Malone wydał oświadczenie. Zostanie ojcem

Post Malone jest w trakcie promocji swojego najnowszego albumu "Twelve Carat Toothcache", którego premiera jest zaplanowana na 3 czerwca. Pierwsze medialne doniesienia sugerowały, że raper w tak czuły sposób odnosi się do swojego muzycznego dziecka. Oświadczenie jednak rozwiało wszelkie wątpliwości.  

"Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem w moim życiu, jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej, a – odkąd pamiętam – byłem smutny. Czas zadbać o swoje ciało, rodzinę i przyjaciół i dzielić się miłością każdego dnia" – napisał Post Malone w oficjalnym oświadczeniu, które trafiło do wielu redakcji w tym - "TMZ" oraz "People". 

Festiwal Letnie Brzmienia. Jacy artyści wystąpią na wydarzeniu?
Festiwal Letnie Brzmienia. Jacy artyści wystąpią na wydarzeniu? Źródło: "Co Za Tydzień"

Post Malone - związki 

Post Malone nie zdradził jednak żadnych szczegółów dotyczących nowej życiowej roli, z jaką przyjdzie mu się zmierzyć. Nie wiadomo na kiedy planowany jest poród, jaka jest płeć dziecka ani jak czuje się partnerka artysty.  Jak podaje portal "TMZ” anonimowość ukochanej rapera wynika z przemyślanej decyzji. Para ma bowiem stronić od blasku fleszy i budować swoją relację z dala od opinii innych osób.

O życiu rapera i jego relacjach romantycznych wiadomo niewiele. Muzyk był w kilkuletnim związku z Ashlen Diaz, z którą poznał się w pracy. O rozstaniu zdecydowali w 2018 roku. Od tamtego czasu kilkakrotnie był widziany w towarzystwie modelek i piosenkarek. Z żadną z nich nie zdecydował się założyć rodziny. Systematycznie w mediach pojawiają się także spekulacje na temat orientacji seksualnej muzyka. Ten jednak nigdy się do nich nie odniósł.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości