Natalia Niemen szukała pracy jako sprzątaczka. Teraz powiedziała, dlaczego

Natalia Niemen
Natalia Niemen opowiedziała, dlaczego poszukiwała pracy
Źródło: MWMEDIA
Natalia Niemen niedawno poszukiwała pracy jako pomoc domowa. Teraz, w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" odniosła się do tamtej sytuacji. Córka Czesława Niemena zdradziła powody zamieszczenia wpisu, w którym poszukiwała zatrudnienia.

Czesław Niemen był legendą polskiej muzyki, a prywatnie ojcem trzech córek. Jedną z nich jest Natalia Niemen, która przez większość swojego życia nie miała najlepszych relacji z ojcem. Wszystko z powodu tego, że artysta zostawił ją i jej matkę. Obecnie wspomniana także zajmuje się muzyką, jest również żoną i matką dwóch synów i córki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Niemen opowiedziała, dlaczego poszukiwała pracy

Natalia Niemen gościła niedawno w "Dzień Dobry TVN". Na kanapie programu śniadaniowego w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak powróciła do ogłoszenia o pracę, jakie kilka tygodni temu udostępniła w swoich mediach społecznościowych. Córka Czesława Niemena poszukiwała wtedy pracy jako pomoc domowa.

"Czy ktoś nie potrzebuje zatrudnić sprzątaczki? Umiem w te sprawy bardzo dobrze. Mam niespełna 40-letnie doświadczenie. Jestem bardzo dokładna i skrupulatna. Odkurzanie, zmywanie, kurze, szyby itd. Kuchnia, łazienka, wszystko, co trzeba wysprzątać, to zrobię. Pytam serio. Cena do ustalenia. Ktoś? Coś?" - brzmiało ogłoszenie artystki.

Natalia Niemen na początku rozmowy w telewizyjnym studiu dała do zrozumienia, że jej ogłoszenie było prawdziwe. Jak wspomina, prace domowe nie są jej obce, gdyż od lat zajmuje się ich wykonywaniem. Artystka rozmawiała również z wieloma kobietami, które chciałyby otrzymywać za wykonywanie prac domowych wynagrodzenie.

"Ten post był naprawdę na serio. To była śmieszna sytuacja, ponieważ ja rzeczywiście jestem kuchta, praczka, sprzątaczka, pomywaczka. Po prostu sprzątam, zajmuję się domem, od lat to robiłam. Rozmawiając z wieloma kobietami, zauważyłam, że jest w nas coś takiego: 'Gdyby nam płacili za to sprzątanie...'" - powiedziała.

Natalia Niemen o swojej sytuacji finansowej

W dalszej części rozmowy Natalii Niemen z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak, artystka wyznała, że jej sytuacja finansowa nie należy do najlepszych. Jak sama przyznała, myślała nawet nad rezygnacją z artystycznego zawodu na rzecz bardziej przyziemnych zajęć. Pomyślała jednak, że zanim podejmie wspomnianą decyzję, to skontaktuje się ze swoimi znajomymi na jednym z portali społecznościowych poprzez dodanie posta dotyczącego poszukiwania pracy dodatkowej.

"A rzeczywiście trochę mam cienko z pracą od paru miesięcy. Autentycznie zastanawiałam się nawet nad przebranżowieniem, zupełnym porzuceniem drogi artystycznej. I myślę sobie: 'Fajnych mam tych znajomych, wrzucę zapytanie!'. [...] Pomyślałam sobie, że dorywczo komuś tam pomogę i będzie jakiś tam grosz" - powiedziała.

Natalia Niemen nie ukrywa, że ma żal do osoby, która udostępniła jej post mediom. Jednak koniec końców nie żałuje, że dodała wspomniane ogłoszenie. Dzięki temu, jak sama mówi, otrzymała wiele ofert pracy i mogła podreperować swój domowy budżet. Ludzie, którzy się z nią kontaktowali, proponowali jej wiele różnych sposobów na zarobek m.in. sprzedaż obrazów, jakie maluje. Okazało się również, że artystka obecnie gra serie recitali pod przewrotnym tytułem "Natalia Niemen pozamiata na Pradze".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości