Natalia Nykiel ma niespodziankę dla fanów. Tego jeszcze w Polsce nie było

Natalia Nykiel
Natalia Nykiel ma propozycję dla fanów
Źródło: MWMEDIA
Ostatnie tygodnie dzielą nas od Sopot Top of The Top Festival. Natalia Nykiel, która będzie obchodziła tam swój jubileusz, nagrała specjalne wideo, w którym zapowiedziała, że na jej fanów czeka wyjątkowa możliwość. "Szykuję dla was show, jakiego jeszcze przez te 10 lat nie zrobiłam" - powiedziała.

Natalia Nykiel, która obchodzi w tym roku 10-lecie obecności na scenie, będzie jedną z gwiazd tegorocznego Sopot Top Of The Top Festival. Artystka kilka dni temu zapowiedziała, że szykuje spektakularne widowisko. To jednak nie wszystko.

Natalia Nykiel wystąpi na Sopot Top of The Top Festival

- It's official! Z okazji mojego symbolicznego 10-lecia na scenie szykuję dla Was show, jakiego jeszcze przez te 10 lat nie zrobiłam. Bądźcie ze mną w Sopocie i przed TV! - mówi piosenkarka.

Za choreografię do show odpowiadać będzie Tomek Prządka — choreograf w największych formatach telewizyjnych, współpracujący z wieloma polskimi gwiazdami, dla których przygotowywał występy telewizyjne, koncerty oraz teledyski. To właśnie on wraz z Natalią Nykiel przeprowadzi przygotowania do castingu, który stał się dla fanów artystki wyjątkową gratką.

Wokalistka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, zaprosiła ich do wspólnej zabawy, której efektem może być pojawienie się na jednej scenie podczas wyjątkowego festiwalu w Sopocie. Pierwszym etapem castingu na tancerza lub tancerkę Natalii Nykiel jest nagranie na TikToku tańca do piosenki "Bye Bye".

To pierwszy taki casting w Polsce dedykowany profesjonalnym tancerzom oraz utalentowanym osobom, dla których casting może być drogą do rozpoczęcia swojej zawodowej tanecznej drogi. 

Zobacz nagranie:

Kolejnym etapem castingu będzie profesjonalna audycja w Warszawie 3 sierpnia. Spośród wszystkich zgłoszeń na TikToku Natalia wraz z choreografem wybiorą tancerzy, którzy będą mieli okazję zatańczyć przed komisją.  Z castingu trafią od razu na próby do show Natalii na festiwalu w Sopocie, które odbędzie się 23 sierpnia podczas koncertu "Great Moments".

Natalia Nykiel jedną z gwiazd na Sopot Top of The Top Festival

Natalia Nykiel urodziła się 8 lutego 1995 w Mrągowie. Pojawiła się w popularnym talent show i szybko rozkochała w sobie widownię. Do tej pory wydała trzy albumy studyjne: Lupus Electro, Discordia i Regnum. Jej przeboje "Bądź duży" i "Error" rozbrzmiewały we wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce i trafiały na szczyty list przebojów. Do tej pory zdobyła dwie diamentowe płyty, jedną platynową i dwie złote.

Piosenkarka jest też posiadaczką wielu prestiżowych nagród. Otrzymała główną nagrodę Eska TV Award za najlepszy teledysk do piosenki "Bądź duży". W 2017 roku została wybrana Kobietą Roku Glamour. Dwa lata później kolejny jej video klip został doceniony. Zajęła pierwsze miejsce w Queen Palm International Film Festival za "Łuny". W 2020 roku odebrała swojego pierwszego i z pewnością nieostatniego Fryderyka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości