Tak dziś wygląda Milagros ze "Zbuntowanego anioła". Natalia Oreiro stworzyła wspaniałą rodzinę

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Źródło: Getty Images
Natalia Oreiro to urugwajska aktorka i piosenkarka. Polscy fani znają ją przede wszystkim z serialu "Zbuntowany anioł", w którym wystąpiła jako piękna Milagros. Gwiazda telenoweli od ponad 20 lat jest w związku małżeńskim, z którego ma syna. Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata. 

Natalia Oreiro zaczęła karierę od występów w reklamach. Debiutowała w nastoletnim wieku, ale popularność przyniosły jej dopiero występy w telenowelach i single z pierwszej płyty, którą wydała w 1998 roku. Piosenka "Cambio Dolor" jest dobrze znana jej polskim fanom.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Historia miłości Bena Afflecka i Jennifer Lopez
Historia miłości Bena Afflecka i Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvnp.pl

Natalia Oreiro ma 47 lat. Jak wyglądała w przeszłości?

Natalia Oreiro stworzyła charakterystyczne postacie w argentyńskich telenowelach. Jej pierwszą dużą rolą była ta w "Valerii" u boku Diego Ramosa. W 1997 roku przyjęła propozycję zagrania przebojowej Veroniki w filmie "Argentyńczyk w Nowym Jorku". Na potrzeby produkcji nagrała dwie piosenki: "Que si, que si" i "Caminos".

Przełomem w jej karierze była zdecydowanie rola Milagros w serialu "Zbuntowany anioł", w którym zagrała u boku Facundo Arany. Przez lata plotkowano o romansie artystki z przystojnym aktorem, ale gwiazda była wierna jednemu mężczyźnie. Natalia Oreiro 31 grudnia 2001 wyszła za mąż za argentyńskiego muzyka Ricardo Mollo, z którym ma syna Merlína. Ich małżeństwo trwa do dziś.

W 2002 roku aktorka zagrała główną rolę w serialu "Kachorra to ja", za którą otrzymywała nagrody, podobnie jak w przypadku "Zbuntowanego anioła". W 2006 polscy fani mogli oglądać ją w telenoweli "Jesteś moim życiem", gdzie ponownie zagrała u boku Facundo Arany.

Dalsza część artykułu poniżej.

Natalia Oreiro w 2001 roku
Natalia Oreiro w 2001 roku
Źródło: Getty Images

Poniżej Natalia Oreiro z mężem.

Natalia Oreiro i Ricardo Mollo w 2002 roku
Natalia Oreiro i Ricardo Mollo w 2002 roku
Źródło: Getty Images

Natalia Oreiro o upływającym czasie i wyglądzie

47-letnia Natalia Oreiro jest cały czas aktywna zawodowo. Kilka razy wystąpiła w Polsce: w 2000, 2002, 2013 i w 2019 roku. W trakcie wizyty w naszym kraju w 2013 roku udzieliła wywiadu, który ukazał się na stronie Telemagazynu. Piosenkarka opowiedziała o zmianach w wyglądzie, które nastąpiły po urodzeniu dziecka.

"Przytyłam prawie trzydzieści kilogramów i było mi z tym ciężko. To dlatego, że pozwoliłam sobie na odrobinę wygody. Przed narodzinami Merlína wyjechałam na wieś. Jadłam to, na co miałam ochotę, a ponieważ uwielbiam słodycze, zaczęłam piec ciasta. Często odwiedzali mnie znajomi, a ja im gotowałam, piekłam i jadłam razem z nimi. I tak skończyłam (śmieje się). Mam w sobie dużo zaparcia i od początku wiedziałam, że coś trzeba z tym zrobić. Perspektywa czerwonego dywanu w Cannes zmobilizowała mnie do zrzucenia zbędnych kilogramów. Odstawiłam na bok słodycze i tortownicę. Zaczęłam ostro trenować pod okiem trenera i schudłam" - wyznała.

Artystka została zapytana również o to, jak radzi sobie z upływającym czasem. Powiedziała, że nie ma kompleksów i obsesji na punkcie młodości.

"Najważniejsze to widzieć siebie takim, jakim się jest. W filmie 'Wakolda' zagrałam ciężarną kobietę z trójką dzieci i na ekranie widać wszystkie moje zmarszczki. Reżyser uważała, że należało pokazać naturalną twarz, pasującą do kobiety w moim wieku. To zabawne. W świecie kina płacą ci za to, że masz zmarszczki, podczas gdy telewizja mówi ci 'nie', jeśli nie masz jedwabiście gładkiej cery. Ile kobiet gra siedemdziesięcioletnie babcie z idealnie piękną twarzą? Ja, dokonując wyboru, zawsze decyduje się na postaci, które pasują do mojego wieku. Z tego powodu odrzuciłam niejedną rolę" - przyznała w wywiadzie.

Tak wygląda teraz Natalia Oreiro. Zobacz zdjęcia poniżej.

Poniżej Natalia Oreiro z synem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości