Natalia Siwiec cierpiała z powodu zaburzenia odżywiania. "Moja największa trauma"

Natalia Siwiec cierpiała z powodu zaburzenia odżywiania
Natalia Siwiec cierpiała z powodu zaburzenia odżywiania
Źródło: MWMEDIA
Natalia Siwiec porusza ze swoimi obserwatorami na Instagramie wiele tematów tabu. Influencerka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące zaburzenia odżywiania, z jakim się w przeszłości zmagała. W rozmowie z fanami podzieliła się swoją traumą z dzieciństwa. Następnie napisała, jak teraz dba o swoją figurę i czy stosuje głodówki.

Natalia Siwiec dzieli się swoim życiem prywatnym z ponad milionem obserwatorów na Instagramie. Bardzo często publikuje zdjęcia z córeczką i wprowadza internautów do swojego świata. Celebrytka chętnie odpowiada na ich pytania w formie Q&A na InstaStories. Tym razem podzieliła się wyjątkowo przykrą opowieścią.

Natalia Siwiec zmagała się z zaburzeniem odżywiania

Jeden z fanów Natalii Siwiec zapytał ją, czy miała kiedyś niezdrową relację z jedzeniem. Celebrytka potwierdziła i opowiedziała swoją historię.

"Jako dziecko nie jadłam prawie wcale. Moja największa trauma, to modlenie się do Boga, żeby coś zrobił z jedzeniem na talerzu, bo nie byłam go w stanie włożyć do buzi. Rosło mi w ustach i to był koszmar" - napisała na Instagramie.

W kolejnych InstaStories zdradziła, jak teraz się odżywia i co powoduje, że utrzymuje smukłą figurę. Natalia Siwiec przyznała, że stosuje głodówki. Sprawdź poniżej, co o tym napisała.

czt_kalczynska_obowiazki i dieta dzieci
Anna Kalczyńska o obowiązkach domowych i diecie dzieci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Siwiec stosuje głodówki. Jak osiąga figurę modelki?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Fani Natalii Siwiec byli ciekawi, co celebrytka sądzi o stosowaniu tzw. głodówek. Według influencerki to dobry pomysł na zrzucenie zbędnych kilogramów. Jednak trzeba podejść do tego rozsądnie.

"Głodówki są super zdrowe. Nie mówimy o głodzeniu się przez cały czas tylko o cyklicznych lub kilkudniowych głodówkach" - wyjaśniła.

Gwiazda wyznała też, że zwykle je późne śniadanie i obiado-kolację, ale zdarza się, że odchodzi od tej normy. Natalia Siwiec podpowiedziała internautom, jak utrzymać płaski brzuch. Podkreśliła, że najważniejsza jest dieta, a szczególnie unikanie jednego składnika.

"Dieta i ćwiczenia. Jak się najem niezdrowego np. białej bułki lub spróbuje czegoś, co ma glutaminian, to też mi wywala" - odpisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości