Gwiazdy

Natalia Siwiec oskarżona o promowanie "chorej chudości". "Nie głodzę się"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Natalia Siwiec oskarżona o promowanie "chorej chudości"

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini. Jedna z jej obserwatorek nie wytrzymała. Oskarżyła influencerkę o promowanie "chorej chudości". Celebrytka postanowiła odpowiedzieć na jej komentarz.

Natalia Siwiec jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek. Celebrytka bardzo dba o swój wygląd, a jej figura i nawyki żywieniowe często bywały tematami burzliwych dyskusji. Tym razem stało się podobnie.

Natalia Siwiec oskarżona o promowanie "chorej chudości"

Natalia Siwiec kilka miesięcy temu, podczas instagramowego Q&A, była pytana o wagę, w której czuje się najlepiej. Pojawiły się też pytania o jej dietę i styl życia. Influencerka przyznała, że jej aktualna waga to około 50 kilogramów. Internauci natychmiast zwrócili uwagę, że jest to bardzo mało. Celebrytka zapewniła ich jednak, że uwielbia swoją figurę, a właśnie kiedy ważyła więcej to "jej wyniki badań były gorsze".

Temat wagi Natalii Siwiec powrócił całkiem niedawno. Celebrytka zarabia na reklamowaniu na Instagramie produktów różnych marek. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z kosmetykiem w skąpym bikini, prezentując szczupłą sylwetkę. Jedna z obserwatorek nie wytrzymała i gorzko skomentowała wpis Natalii Siwiec w publicznym komentarzu.

"Promowanie chudości, chorej chudości - to dla mnie jest nie tak. [...] patrząc na każdą kość przykrytą skórą bez grama tłuszczu, wpadam tylko w żałość i kompleksy. Ważę 70 kg, pani pewnie 40, mamy pewnie podobny wzrost. Teraz pytanie, czy ja jestem gruba, czy pani po prostu promuje chorą chudość, bo każde pani zdjęcie jest coraz bardziej odchudzone. Zaczynam myśleć, patrząc ma ten trend, czy ja powinnam przestać zjeść. [...] jestem ładna, mam kobiece kształty, ale patrząc na polską modę infuencerską, jestem grubasem i powinnam wyciąć połowę swojego ciała. Pytanie, czy pani wygląd jest zdrowy, czy to już przesada" - pisała obserwatorka, oskarżając celebrytkę o promowanie "chorej chudości".

Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę"
Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Siwiec odpowiedziała obserwatorce

Natalia Siwiec zdecydowała się odpowiedzieć internautce. Chciała podnieść ją na duchu, pisząc, że każdy powinien czuć się po prostu dobrze we własnym ciele, nie sugerując się odczuciami innych osób.

"Kochana, jeśli czujesz się dobrze i uważasz, że jesteś ładna i masz piękne kobiece kształty, to o co chodzi? Bądź taka, jaka jesteś! [...] Ja nie zacznę więcej jeść, by przytyć ze względu na kogoś. Czuję się dobrze tak, jak wyglądam. Nie głodzę się, wyniki mam książkowe, czuję się świetnie, więc nie zamierzam nic zmieniać. Tak samo jak ty nie powinnaś chudnąć (chyba że byłoby wskazanie ze względów zdrowotnych, to wtedy bym namawiała, ale nadal byłaby to twoja decyzja). Każdy lubi coś innego. Słuchaj siebie i tego, co tobie się podoba, nie zastanawiaj się nad tym, czy może powinnaś się dostosować. Nie, nie powinnaś!" - napisała Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec często dzieliła się na Instagramie przemyśleniami na temat odżywiania i zdrowego trybu życia. Influencerka zdradziła kiedyś, że stosuje tzw. intermittent fasting, czyli post przerywany. Pisała, że 8-9 godzin je, a resztę dnia tylko pije. Dodatkowo twierdziła też, że głodówki są "super zdrowe, jeśli ktoś nie głodzi się cały czas". Dietetycy twierdzą jednak inaczej i nie potwierdzają też o dobroczynnym wpływie głodówek na organizm.

Natalia Siwiec oskarżona o promowanie "chorej chudości"
Natalia Siwiec oskarżona o promowanie "chorej chudości" Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości