Natalia Siwiec pokazała siostrę. Fani: "Wygląda jak milion dolarów"

Autor:
Cezary
Wiśniewski

Natalia Siwiec wrzuciła do sieci świąteczne zdjęcie z bliskimi jej sercu kobietami. Internautki są zachwycone siostrą modelki, a panie są do siebie wyjątkowo podobne.

Natalia Siwiec na bieżąco relacjonowała fanom, jak wyglądają święta w jej domu. Celebrowała ten czas w gronie rodzinnym jak większość Polaków. W sieci najwięcej zachwytów zbiera zdjęcie z córką, siostrą i siostrzenicą.

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciem z siostrą

Natalia Siwiec od narodzin córki upublicznia w sieci jej wizerunek. Mia stała się wręcz gwiazdą instagramowego konta swojej mamy. Podobną decyzję dotyczącą dzielenia się zdjęciami dziecka w social mediach podjęła Malwina Siwiec, która została mamą w styczniu ubiegłego roku i z wielką chęcią chwali się zdjęciami małej pociechy. Liwia Pola jest jej oczkiem w głowie, a teraz razem z celebrytką, ciocią oraz kuzynką pozowała do świątecznego zdjęcia. Internauci skupili jednak uwagę na Malwinie.

"Natalia, Twoja siostra wygląda jak milion dolarów!".

"Cudne siostry i śliczne dziewczynki".

"Sister power! Jesteście cudowne".

Energia młodych aktorów na planie serialu Bunt
Energia młodych aktorów na planie serialu Bunt W programie „Co za tydzień" opowieść o energii i muzyce na planie serialu „Bunt". W nowej produkcji TVN wystąpi Jan Wieczorkowski i mnóstwo nowych twarzy. Źródło: Co za Tydzień

Kim jest Malwina Siwiec?

Malwina Siwiec nie jest tak znaną celebrytką jak jej siostra, ale również działa w branży. Jest bowiem makijażystką, a na Instagramie opisuje się także jako "mistrzyni stylizacji rzęs i brwi".

Zobacz także:

Autor:Cezary Wiśniewski

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości