Natalia Siwiec mówiła o kryzysie w związku. Mąż reaguje na pogłoski o rozstaniu

Mąż Natalii Siwiec komentuje plotki o ich rozstaniu
Mąż Natalii Siwiec komentuje plotki o ich rozstaniu
Źródło: MWMEDIA
W sieci od jakiegoś czasu krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Natalii Siwiec. Celebrytka faktycznie wspominała o pewnej sytuacji, która miała wpływ na jej związek jakiś czas temu. Jednak nie mówiła o rozstaniu. Pogłoski postanowił zdementować jej mąż Mariusz Raduszewski. Mężczyzna wyjaśnił, skąd mogą brać się przypuszczenia, że doszło do ich rozstania.

Natalia Siwiec mówi o sobie, że jest żoną Mariusza Raduszewskiego, jednak do ich ślubu doszło w Las Vegas. Związek nigdy nie był zarejestrowany w Polsce, co oznacza, że w świetle polskiego prawa nie są małżeństwem. Para wychowuje wspólnie 6-letnią córeczkę Mię. Ukochany fotomodelki ma syna z poprzedniego związku. Gwiazda jest dumna ze swojej rodziny, jednak otwarcie przyznała, że kryzys nie ominął również jej związku.

Natalia Siwiec o kryzysie w jej małżeństwie. O co poszło?

Pod koniec 2021 roku w mediach pojawiły się informacje o kryzysie w związku Natalii Siwiec. Okazały się one prawdą, bo celebrytka sama o nich wspomniała, odpowiadając na pytania obserwatorów na Instagramie. Udostępniła na InstaStory wiadomość od jednej z fanek, która napisała o tym, że jej małżeństwo się rozpada. Natalia Siwiec przyznała, że była w podobnej sytuacji.

"Kocham męża i chcę z nim być, ale ja już jestem na innym etapie rozwoju duchowego. On się już nie rozwinie. Jak być szczęśliwym w takim związku? - brzmiało pytanie internautki.

Natalia Siwiec opowiedziała o swoich rozterkach.

"Niestety, zmagaliśmy się z tym samym półtora roku temu. Czułam, że takie coś doprowadzi do rozstania. Znam wiele takich przykładów. U nas jakimś cudem (chyba jesteśmy tak dostrojeni energetycznie) Mariusz się otworzył, zdecydował się na bardzo duży skok w nieznane i to sprawiło, że bardzo do mnie doskoczył. To taka niesamowita przyjemność, bo wtedy możecie pracować razem i zaczynacie rozmowy na zupełnie innym poziomie" - wyznała Natalia Siwiec.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Mąż Natalii Siwiec reaguje na plotki o rozpadzie związku

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Do tego wątku powrócił mąż Natalii Siwiec. W rozmowie z Pudelkiem wyjaśnił, dlaczego w mediach społecznościowych pojawia się mniej publikacji zakochanych rodziców Mii. Faktycznie ostatnie zdjęcie z żoną na jego profilu na Instagramie pojawiło się 16 lutego 2022. Z kolei Natalia Siwiec publikowała teraz same zdjęcia z córeczką. Mariusz Raduszewski zdementował plotki o ich rozstaniu.

"Nasza rodzinka ma się świetnie, właśnie jedziemy z Mią na wakacje kamperem. Nie wiemy, skąd wzięły się te plotki... Może to kwestia tego, że jak byliśmy w Tulum, to Natalka cały czas pokazywała mnie na swoim Instagramie, a w Polsce oboje skupiliśmy się na pracy i różnych projektach i było mnie tam trochę mniej" - stwierdził w rozmowie z Pudelkiem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości