Zagraniczny sukces Julii Wieniawy. Chodzi o Nowy Jork. "Chyba mam omamy"

Julia Wieniawa w 2022 roku
Julia Wieniawa w 2022 roku pojawiła się na Time Square
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa niedawno wydała swoją debiutancką płytę, która szybko zrobiła furorę na polskim rynku muzycznym. Teraz młoda gwiazda pochwaliła się kolejnym, tym razem zagranicznym sukcesem. Na telebimie na prestiżowym Time Square w Nowym Jorku pojawiła się okładka jej krążka, oczywiście ze zdjęciem samej Julii Wieniawy w roli głównej.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd młodego pokolenia. Artystka zadebiutowała w świecie show-biznesu, gdy była nastolatką. Wówczas zajęła się aktorstwem: wystąpiła w kilku popularnych serialach, na swoim koncie ma też role filmowe. Julia Wieniawa nigdy nie ograniczała się jednak do grania i w międzyczasie rozwijała swoje dwie inne pasje: śpiew i taniec. Niedawno celebrytka stwierdziła, że to właśnie śpiewanie będzie teraz jej głównym celem w zawodowym życiu i wydała pierwszą płytę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Julia Wieniawa chwali się Amerykańskim sukcesem

Julia Wieniawa pod koniec czerwca wydała swoją debiutancką płytę "Omamy", która szybko podbiła polski rynek muzyczny. Krążek zebrał bardzo dużo pozytywnych recenzji, a sama gwiazda nie ukrywała radości z takiego odbioru swojej twórczości. 24-latka wyruszyła na kilka koncertów, gdzie można było jej posłuchać na żywo i promowała album. Teraz na InstaStories pochwaliła się, że jej piosenki dotarły nawet za ocean.

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie zrobione na Time Square w Nowym Jorku, czyli miejscu, gdzie swoje reklamy wyświetlają największe i najdroższe marki świata. Na jednym z telebimów pojawiło się zdjęcie Polki z okładki jej płyty i promocja jej krążka na platformie muzycznej Spotify.

Okładka płyty Julii Wieniawy na Time Square w Nowym Jorku
Okładka płyty Julii Wieniawy na Time Square w Nowym Jorku
Okładka płyty Julii Wieniawy na Time Square w Nowym Jorku
Źródło: Instagram Julii Wieniawy

"O mój Boże, chyba mam omamy!" - napisała wyraźnie zaskoczona i dumna Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa? "Stawiam teraz na muzykę"

Julia Wieniawa była gościem programu "Dzień Dobry TVN", gdzie odpowiedziała na pytanie, czy zrezygnuje z aktorstwa na rzecz muzyki. 24-latka nie ukrywała, że teraz chce skupić się właśnie na śpiewaniu.

"Stawiam teraz na muzykę i nawet chyba wolę tę sferę muzyczną, bo czuję większą wolność artystyczną. Mogę robić, co chcę, to po pierwsze. Po drugie, mogę być sobą, bo jednak w filmach zawsze kryję się za rolą i ktoś prowadzi mnie, jaka mam być, jak mam mówić itd., a tutaj mogę opowiedzieć własną historię i aktorsko wyżywam się we własnych teledyskach" – wyjaśniała.

Zaznaczyła jednak, że jeszcze nie powiedziała ostatniego zdania w kwestii aktorstwa.

"To nie jest tak, że zamykam się na aktorstwo i to już jest koniec, bo też lubię ten zawód" - zaznaczyła.

Julia Wieniawa w 2017 roku
Julia Wieniawa w 2017 roku
Julia Wieniawa w 2017 roku
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości