Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Jak wygląda sześcioletnia Mia?

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Mia ma już 6 lat
Źródło: MWMEDIA
Natalia Siwiec jest dumną mamą Mii. Dziewczynka właśnie skończyła sześć lat, o czym mama postanowiła wszem wobec poinformować. Celebrytka opublikowała wyjątkowy wpis, w którym złożyła życzenia ukochanej córce. Wyznała w nich, że jest wdzięczna, że to właśnie ich Mia wybrała i to przy nich może dorastać i się rozwijać.

Natalia Siwiec jest polską fotomodelką, aktorką i celebrytką, która od kilku lat obecna jest w rodzimym show-biznesie. Sławę zdobyła w 2012 roku, kiedy to okrzyknięto ją mianem "Miss Euro 2012". Zanim jednak zasiadła na trybunach najważniejszych meczów, ochoczo brała udział w konkursach piękności, w których zdobyła kilka wyróżnień.

Prywatnie jest związana z przedsiębiorcą Mariuszem Raduszewskim, które poślubiła w 2012 poślubiła w The Little Church of The West w Las Vegas. Para doczekała się córki Mii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Martyna Wojciechowska o opiece nad nastoletnią córką

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się przeszło 20 lat temu, jednak ich miłość zaczęła się dopiero w 2010 roku. Wcześniej fotomodelka związana była m.in. byłym piłkarzem Damianem Gorawskim. Gdy w 2012 roku znalazła się na ustach całego kraju, wówczas była już szczęśliwie zakochana w przedsiębiorcy. Słynna sesja zdjęciowa ze Stadionu Narodowego przez wielu uznawana była za ustawkę. Fotomodelka niejednokrotnie zaprzeczała, jakoby była w zmowie z fotoreporterami.

"Byłam zła, że nie mieliśmy loży VIP-owskiej. [...] Przed meczem Polska-Rosja były zamieszki i opóźnienia, więc fotoreporterzy chodzili po trybunach i robili zdjęcia. Jeden zaczął mnie fotografować. Byłam zła na niego" - mówiła niegdyś w rozmowie z "Galą".

Późniejsze zdjęcia były już efektem kontaktu z fotoreporterami. Kariera Natalii Siwiec nabrała rozpędu. Wystąpiła nawet na okładce "Playboya" i to nie tylko polskiego, ale również słoweńskiego, ukraińskiego oraz brazylijskiego. Z czasem zaczęła grywać w filmach. Widzowie mogą oglądać ją w takich produkcjach, jak "Wkręceni 2", "Królowa Bezdomna", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "365 dni: Ten dzień" czy "Kolejne 365 dni".

Aktualnie Natalia Siwiec spełnia się jako influencerka i celebrytka, a przede wszystkim jako mama. Mia przyszła na świat w 2017 roku i z miejsca stała się oczkiem w głowie dumnej mamy. Aż trudno uwierzyć, że dziewczynka właśnie skończyła 6 lat. Z tej okazji Natalia Siwiec postanowiła opublikować niezwykły wpis, w którym znalazły się życzenia skierowane do córki.

"Dziś kończysz 6 lat. Jesteś już tak duża i jednocześnie wciąż takim dzidziusiem potrzebującym mamy i taty. Już tak dużo wiesz i jesteś wszystkiego tak ciekawa. Nawet już wiesz, jakie jest twoje przeznaczenie. Jesteś kosmitką ze świetnym poczuciem humoru, kochasz modę, śpiew, gimnastykę, granie na pianinie, filmy, zwierzęta, ludzi, naturę… jesteś kreatywną gadułą, która, jak mi dziś powiedziałaś, jest zbyt wrażliwa" - napisała Natalia Siwiec i dodała:

Nie zmieniaj się! Rozwijaj się i bądź lepszą wersją siebie każdego dnia. Bądź odważna!!! Wiecznie ciesz się z małych rzeczy, bo one tworzą największą magię życia i szczęścia. Przyciągaj cudownych ludzi i nigdy nie rezygnuj z siebie. Kochamy cię szalenie (wiem, że mówisz, że szalenie nie można, bo wtedy się zatracasz), ale właśnie taka jest nasza miłość do ciebie szalona. Każdego dnia dziękujemy, że nas wybrałaś i że możemy doświadczać przebywania z tak cudnym i mądrym człowiekiem, który tak wiele nas uczy. Będziemy przy Tobie zawsze, będziemy cię wspierać, dodawać ci skrzydeł, pokazywać świat i to jak można żyć.

To z pewnością wyjątkowe życzenia, z czym jednogłośnie zgodzili się internauci dołączający do świętującej mamy. Natalia Siwiec opublikowała ponadto kilka zdjęć córki. Jak Mia zmieniła się na przestrzeni lat?

Jak zmieniła się córka Natalii Siwiec?

Gdy aktywni w mediach społecznościowych gwiazdorzy zostają rodzicami, stają przed dylematem. Muszą podjąć decyzję dotyczącą pokazywania dziecka w przestrzeni publicznej. Część z nich kompletnie z tego rezygnuje. I choć na instagramowych profilach rodziców pojawiają się wspólne zdjęcia, zazwyczaj pociechy stoją wówczas tyłem do obiektywu bądź mają zakryte czymś twarze.

Inni rodzice, w tym Natalia Siwiec, nie mają problemu z pokazywaniem wizerunku dziecka publicznie. Właściwie od początku Mia jest obecna w przestrzeni medialnej ze względu na publikowane przez mamę zdjęcia.

Dzięki temu internauci mogą śledzić, jak na przestrzeni sześciu lat zmieniła się córka Natalii Siwiec. Dziewczyna coraz bardziej przypomina piękną mamę, która wręcz zniewala urodą. Czy córka pójdzie jej śladami? Czas pokaże.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości