Gwiazdy z rodzicami. Obok niektórych podobieństw nie można przejść obojętnie

Gwiazdy z rodzicami
Gwiazdy z rodzicami
Źródło: MW MEDIA
Życie gwiazd to temat, który od lat zajmuje pierwsze miejsce na łamach kolorowych gazet i portali internetowych. Choć wielu celebrytów i artystów na co dzień uchyla rąbka tajemnicy, pokazując swoją prywatność w mediach społecznościowych, to zdjęcia z rodzicami zawsze wzbudzają mnóstwo emocji. To oni w dużej mierze przyczynili się do ich sukcesu?

Natalia Siwiec, Robert Lewandowski, Sandra Kubicka, Blanka Lipińska, Julia Wieniawa czy Olga Kalicka -jak wygląda ich relacja z najbliższymi? 

Gwiazdy na fotografiach z rodzicami 

Jedną z gwiazd polskiego show-biznesu, która systematycznie publikuje zdjęcia z rodzicami, jest Natalia Siwiec. Modelka od lat zaznacza, że ich relacja jest niezwykle bliska i cieszy się, że może dzięki swojej pracy pokazać im część świata.

"Czym byłyby najpiękniejsze momenty i spełnianie marzeń, gdyby nie bliscy, z którymi możesz je dzielić" - napisała Natalia Siwiec pod jednym ze zdjęć.

Blanka Lipińska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich autorek. Choć jej książki zyskały międzynarodową sławę, wielkie emocje wywołują także zdjęcia, na których pozuje u boku mamy. Internauci nie mogą przejść obojętnie obok urody jej rodzicielki i tłumnie komentują każdy post.

"Mama. Osoba, w której mieści się całe piękno świata. Potrafi zastąpić każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej. KOCHAM CIĘ najbardziej na świecie! Jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Jesteś moim wzorem. Jesteś całym moim światem Mamo" - napisała Blanka Lipińska pod jednym ze zdjęć. 

Rodzice gwiazd - jak wyglądają? 

Julia Wieniawa od kilku lat nie schodzi z piedestału sławy. Pojawia się w wielu produkcjach filmowych i rozwija karierę muzyczną. Od dawna jednak zaznacza, że wiele ze swoich sukcesów zawdzięcza pomocy mamy. 

"Mami! Dziękuję, że jesteś i za wszystko, co robisz" - napisała aktorka pod wspólną fotografią.

Robert Lewandowski to bez wątpienia duma polskiego sportu. Dla wielu jest jednak także wzorem męża i ojca do naśladowania. Sportowiec nie kryje, że relacje z rodziną zawsze stawia na pierwszym miejscu. Na jego profilach w mediach społecznościowych można znaleźć więc wiele fotografii z najbliższymi. 

"Moje największe wsparcie i największa motywacja" - napisał pod zdjęciem z rodziną.

Sandra Kubicka to niekwestionowana gwiazda mediów społecznościowych. Modelka często publikuje posty i relacjonuje internautom swoją codzienność. Chętnie pokazuje też zdjęcia i filmy z mamą, obrazując ich barwne życie. 

Olga Kalicka jest jedną z gwiazd, które niezwykle rozważnie publikują na Instagramie. Aktorka selekcjonuje treści, uważając, by nie pokazać za dużo i zostawić swoje życie prywatne wyłącznie dla najbliższego grona. Niedawno opublikowała jednak zdjęcie z mamą, które w kilka chwil obiegło sieć. Koło ich relacji nie można bowiem przejść obojętnie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości