Natalia Siwiec wyprawiła huczną imprezę dla córki Mii. Bajkowe urodziny

Natalia Siwiec wyprawiła huczne urodziny dla córki
Natalia Siwiec wyprawiła huczne urodziny dla córki
Źródło: MWMEDIA
Córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego skończyła w sierpniu pięć lat. Z tej okazji rodzice wyprawili dziewczynce huczną imprezę. Jak wyglądała?

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pobrali się w 2012 roku w Las Vegas. W świetle polskiego prawa para jednak nie jest małżeństwem, ponieważ nigdy nie zalegalizowali tego związku w Polsce. Nie przeszkadza im to jednak i nie planują tego zmienić. Jak mówi Natalia Siwiec: "Już raz założyłam suknię ślubną".

W 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka pary - Mia. Gwiazda od pierwszych chwil życia córki dokumentowała każdy dzień macierzyństwa na Instagramie. W mediach społecznościowych modelki jest mnóstwo zdjęć Mii jak bawi się, śpi lub spędza czas z mamą. Mała Mia wyrosła już na celebrytkę.

Natalia Siwiec również i tym razem podzieliła się z fanami wyjątkowym dniem dla jej córeczki, czyli piątymi urodzinami dziewczynki. Gwiazda pokazała kulisy hucznej imprezy urodzinowej Mii.

Natalia Siwiec urządziła bajkowe urodziny córce

Przyjęcie urodzinowe było utrzymane w tonie różowo- białym i odbyło się w ogrodzie. Na urodzinach Mii pojawiły się koleżanki, którymi zajmowały się wykwalifikowane animatorki. Zwieńczeniem zabawy był dmuchany zamek dla Mii i jej koleżanek.

Tort dla córki Natalii Siwiec wzbudził również ogromne emocje, gdyż miał kształt różowo-złotego zamku podpisanego jej imieniem. Jak pisze Natalia Siwiec w mediach społecznościowych:

"Mia powiedziała mi, że był to najlepszy dzień w jej życiu i szkoda, że urodziny są tylko raz w roku”.

Kreacja córki Natalii Siwiec również wzbudziła zachwyt. Była to pudrowo-różowa sukienka z rozkloszowanym dołem. Do tego buty ze złotymi elementami.

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Kariera Natalii Siwiec

Natalia Siwiec zasłynęła w mediach podczas Euro 2012, kiedy jej zdjęcie ze Stadionu Narodowego stało się hitem sieci. Gwiazda zyskała miano "Miss Euro 2012”. To co wydarzyło się po publikacji zdjęcia przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Natalia Siwiec została modelką i aktorką w polskim świecie show-biznesu. Zagrała m.in. w filmie "Jak pokochałam gangstera?" i ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej "365 dni".  Na swoim koncie ma też role w serialach i teatrze. Gwiazda na co dzień żyje z bycia influencerką. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości