Gwiazdy

Krzysztof Ibisz przywitał na świecie trzecie dziecko. Potwierdził radosną nowinę [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Prezenter telewizyjny wspierał żonę w przygotowaniach do porodu. Według doniesień mediów pociecha dziennikarza przyszła na świat chwilę wcześniej niż przed planowanym rozwiązaniem ciąży. Czy Krzysztof Ibisz doczekał się córeczki? Jakie imię otrzymało jego dziecko?

Krzysztof Ibisz po raz pierwszy pochwalił się informacją o tym, że znów zostanie ojcem 5 czerwca 2022. Opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną, u której brzuszek był już bardzo widoczny. Szczęśliwi małżonkowie starają się chronić swoje prywatne życie. Jednak oboje nie mogli doczekać się momentu, gdy powitają na świecie swoje maleństwo.

Joanna Ibisz urodziła. Krzysztof Ibisz potwierdził radosną nowinę

18 września 2022 w mediach pojawiły się informacje o tym, że dziecko Krzysztofa Ibisza już jest na świecie.

"Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem — zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze" - podał do wiadomości informator. Jednak sami zainteresowani zachowali milczenie.

Zapytaliśmy Krzysztofa Ibisza, czy to prawda, że jego dziecko przyszło już na świat. Otrzymaliśmy krótką, ale radosną wiadomość.

Tak, to prawda, dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy

Na potwierdzenie płci i imienia dziecka będziemy musieli jeszcze zaczekać. Świeżo upieczeni rodzice skupiają się teraz na swoim szczęściu.

Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce
Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce

Krzysztof Ibisz znów został ojcem. Jak przygotowywał się do tej roli?

Krzysztof Ibisz jest już doświadczonym ojcem. Z małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a z drugą żoną Anną Nowak-Ibisz wychowuje syna Vincenta. Jednak teraz po długiej przerwie znów mierzy się z wyzwaniem.

Prezenter telewizyjny przygotowywał się do porodu żony. Uczył się pod okiem douli rozmasowywać ciało rodzącej partnerki i tym samym łagodzić jej ból. Dziennikarz instruował mężczyzn, jak mogą wspierać swoje wybranki. Prezentował patent na skuteczne pakowanie torby do szpitala. Przeszedł nawet kurs pierwszej pomocy.

"Trafiliśmy na fantastyczną szkołę rodzenia i wspaniałą panią. Myślę, że każda para powinna skorzystać z takich zajęć. To ogromna ilość wiedzy i informacji, przekazana przez profesjonalistów. Nawet jak się jest rodzicem, można się dowiedzieć wielu nowych rzeczy" - zachwalał w poście na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości