Natasza Urbańska na wspólnym zdjęciu z Januszem Józefowiczem. Parze towarzyszą bajeczne widoki

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zapozowali do wspólnego zdjęcia
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zapozowali do wspólnego zdjęcia
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz publicznie nie epatują łącząca ich relacją. Para stroni również od błysku fleszy i pozuje na ściankach tylko w związku ze specjalnymi okazjami. Tym razem jednak zdecydowali się zrobić wyjątek i wśród udostępnionych przez artystkę w mediach społecznościowych fotografii znalazła się również ta z ukochanym.

Natasza Urbańska przez wiele lat ciężkiej pracy konsekwentnie dążyła do sukcesu. W jej walce o marzenia wspierali ją również najbliżsi. Początkowo to rodzice pomagali jej spełniać marzenia. Gwiazda mogła również liczyć na starszą siostrę Magdalenę. Obecnie ciężko znaleźć osobę, która nie wiedziałaby, kim jest aktorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Natasza Urbańska pozuje do zdjęcia z ukochanym

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pomimo dużej różnicy wieku (gwiazda jest młodsza od swojego partnera o 18 lat) uchodzą za zgraną parę, która ceni sobie swoją prywatność. W związku z powyższym, sporym zaskoczeniem dla fanów aktorki było nieoczekiwanie dodane zdjęcie ze wspólnego wypoczynku w jednej z górskich miejscowości.

Oprócz fotografii z ukochanym gwiazda dodała również zdjęcie, na którym pozuje sama. Narciarski strój Nataszy Urbańskiej daje do zrozumienia, że fotografia została zrobiona na chwilę przed sportowymi szaleństwami. Wskazuje na to również uśmiech gwiazdy, która chyba już nie może się doczekać, aby wrócić na stok.

W szybie drewnianego domku, na którego tle zdecydowała się zapozować gwiazda, odbijają się górskie widoki. Widać, że pogoda dopisała. Ta jest wręcz idealna do zimowego wypoczynku. Nic więc dziwnego, że aktorka pewnie chcąc szybko wrócić na stok, zdecydowała się jedynie na krótki, ale za to wymowny podpis pod przesłanymi zdjęciami:

"Kto kocha narty tak jak i my?" - zapytała fanów gwiazda.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wypoczywają w jednej z górskich miejscowości
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wypoczywają w jednej z górskich miejscowości
Źródło: Instagram @nataszaofficial

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska — życie prywatne

Minęło 15 lat odkąd Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz stanęli na ślubnym kobiercu. Gwiazdorska para poznała się, gdy aktorka była jeszcze nastolatką. Po latach zrodziło się między nimi uczucie. Teraz uchodzą za niezwykle dobrane małżeństwo.

Mimo iż na samym początku ze względu na dużą różnicę wieku niewielu dawało im szansę utrzymania relacji. Wspomniani udowodnili, że ich miłość jest w stanie pokonać nie takie przeszkody.

Sama aktorka publicznie wypowiada się o swoim mężu z dużym szacunkiem. Często określa go mianem jej nauczyciela, czy autorytetem. Dłużnym nie pozostaje jej mąż, który na temat swojej małżonki również wypowiada się w mediach z olbrzymią dozą szacunku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości