Nelly Furtado uległa wypadkowi na scenie. Polała się krew. Nagranie obiegło media

Nelly Furtado
Nelly Furtado
Źródło: Getty Images
Nelly Furtado to jedna z najbardziej znanych piosenkarek pochodzących z Kanady. Jej piosenki zdobyły ogólnoświatową sławę. Tysiące osób zgromadziło się na jednym z jej koncertów by usłyszeć takie hity jak "I'm like a Bird", "Say It Right", czy "Promiscuous". Niestety byli też świadkami incydentu. Polała się krew.

Nelly Furtado urodziła się 2 grudnia 1978 roku. Artystka niemal od początku obecności w świecie show-biznesu chroni swoją prywatność. Rzadko udziela wywiadów dotyczących rodziny i nie komentuje plotek na swój temat. Systematycznie angażuje się za to w akcje charytatywne. W 2011 roku przekazała milion dolarów organizacji "Free The Children".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

19032024_TAJEMNICEPRODUKCJI_ROZENEK
Tajemnice produkcji #19 Kulisy programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekrety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nelly Furtado miała wypadek na scenie

Nelly Furtado wystąpiła w pierwszy weekend festiwalu Coachella. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych wydarzeń muzycznych na świecie. Każdego roku największe gwiazdy z całego świata przyjeżdżają do Kalifornii, by wziąć w nim udział jako artysta lub spędzić wyjątkowy czas jako gość.

Gdy Nelly Furtado pojawiła się na scenie, zgromadzona publiczność nie kryła zachwytu. Gwiazda wykonała wiele utworów, wśród których znalazły się największe hity. Podczas śpiewania zwróciła się do publiczności, by dodatkowo zaangażować ich w to muzyczne święto. To właśnie wtedy poślizgnęła się i niefortunnie uderzyła ręką. Szybko jednak się podniosła i kontynuowała piosenkę. Dopiero po koncercie wyznała, że zaczęła wówczas krwawić.

Zobaczcie nagranie z tego momentu:

"Ta Barbie lubi się bawić" - powiedziała po koncercie Nelly Furtado, pokazując na Instagramie zakrwawioną rękę. Nawiązała tym samym do swojego różowego stroju i filmu "Barbie".

Artystce na szczęście nic poważnego się nie stało.

Dlaczego Nelly Furtado zniknęła z mediów?

Na pewien czas Nelly Furtado zniknęła z życia medialnego. Nie wydawała nowych płyt, nie chadzała na wydarzenia branżowe i nie udzielała się w mediach społecznościowych. Dopiero w 2023 roku wyjawiła powody tej sytuacji. Okazało się bowiem, że zostało u niej zdiagnozowane ADHD i wokalistka chciała dać sobie czas na oswojenie się z nową rzeczywistością i świadomością choroby.

"Sądzę, że mierzyłam się z tym od zawsze, ale granie w dzieciństwie na instrumentach po kilka godzin dziennie pozwalało mi trzymać się w ryzach" - powiedziała wówczas w wywiadzie dla Fault.

Artystka postanowiła jednak wrócić na tory muzyki.

"Dziś skupiam się na choreografii i dużo ćwiczę w studio tańca. To dla mnie naturalna metoda radzenia sobie z ADHD. Dyscyplina robi dobrze mojemu mózgowi" - wyznała.

Dobra wiadomość jest taka, że zdążyłam poznać mój mózg naprawdę dobrze. Lubię o tym mówić i chcę to robić. Mam nadzieję, że własnym przykładem dołożę się do szerokiej dyskusji
- podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości