Gwiazdy

"Nie martw się, kochanie" już niedługo w HBO Max. Kiedy film z Harrym Stylesem i Florence Pugh trafi do serwisu?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Nie martw się, kochanie" już niedługo w HBO Max.

"Nie martw się, kochanie" - kinowy hit z Harrym Stylesem i Florence Pugh trafi do serwisu HBO Max. I to już całkiem niedługo. Od kiedy reżyserskie dzieło Olivii Wilde będzie można oglądać w domowych pieleszach?

Ci, którzy nie mieli szans wybrać się na film "Nie martw się kochanie" do kina będą mieli okazję obejrzeć go w domu. Już za kilka dni trafi do serwisu HBO Max.

"Nie martw się, kochanie" - od kiedy w HBO Max?

"Nie martw się, kochanie" to mroczny, zawiły i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny Olivii Wilde. Głównymi bohaterami filmu są Alice i Jack. Na pozór idelani - zawsze w pięknych strojach z idealnie ułożonych włosami, zakochani. Mieszkają w utopijnym miasteczku pracowniczym Victory w Kalifornii stylistyką przywołującym na myśl lata 50. XX wieku. Zostało ono stworzone dla zatrudnionych przy ściśle tajnym projekcie oraz ich rodzin przez szefa Franka. Kiedy mężczyźni udają się do pracy w siedzibie Projektu Victory, ich żony cieszą się luksusami osiedla, zajmują się domem i dziećmi. Wieczorem zaś wszyscy brylują na imprezach i bankietach.

Pewne zdarzenie powoduje jednak, że na tym idyllicznym obrazie powstaje rysa. Alice zaczyna mieć wątpliwości, czy miasteczko Victory to naprawdę raj na Ziemi, czy może jednak coś zupełnie odwrotnego. Prowokuje ją twórca utopii Frank. Czy kobieta odkryje jego prawdziwe oblicze? Gdzie zaprowadzą ją wątpliwości i ciekawość?

Produkcja trafi na HBO Max 7 listopada. Zobaczcie koniecznie!

Magia Warnera. Najwięcej kina w telewizji
Magia Warnera. Najwięcej kina w telewizji

"Nie martw się, kochanie" - obsada i twórcy

Główne postacie w filmie "Nie martw się kochanie" odgrywają Florence Pugh i Harry Styles. Piosenkarz zastąpił w roli głównej znanego aktora. Shia LeBeouf został zwolniony ze względu na niewłaściwe zachowanie na planie. Skandale nie zaszkodziły produkcji i reżyserskie dzieło Olivii Wilde bez problemów pokonało konkurencję, zarabiając w weekend otwarcia 19,2 mln dolarów.

Olivia Wilde gra w filmie także jedną z postaci, a prywatnie jest w związku z Harrym Stylesem. Kluczowe role w produkcji odgrywają także Chris Pine, Gemma Chan i KiKi Layne.  Za całość odpowiada wytwórnia Warner Bros. Pictures.

"Nie martw się, kochanie" już niedługo w HBO Max.
"Nie martw się, kochanie" 7 listopada o w HBO Max Źródło: Warner Bros

"Nie martw się, kochanie" - zwiastun

Oto zwiastun filmu "Nie martw się, kochanie". Zobaczcie koniecznie:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros

Pozostałe wiadomości