Niepokojący wpis Beaty Pawlikowskiej. Uległa wypadkowi na ulicy

Beata Pawlikowska
Niepokojący wpis Beaty Pawlikowskiej
Źródło: MWMEDIA
Beata Pawlikowska za pomocą swoich mediów społecznościowych podzieliła się smutną historią. Znana podróżniczka doświadczyła niedawno dramatycznego wypadku na ulicy. Co się stało?

Beata Pawlikowska to polska pisarka, podróżniczka i dziennikarka, która znana jest z publikacji ponad 100 książek, najczęściej o tematyce podróżniczej. W mediach społecznościowych zgromadziła ponad 150 tys. obserwujących, którzy na bieżąco śledzą jej podróże, ale też codzienne perypetie. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aldona Orman miała wypadek. Gwiazda relacjonuje powrót do domu
Aldona Orman wyruszyła do Albanii, by tam kręcić nową filmową produkcję. Niestety aktorka niedawno poinformowała, że pobyt w Tiranie przepłaciła zdrowiem. Aldona Orman uległa wypadkowi - spadła z nieoznakowanej sceny. Jak się czuje?
Źródło: Instagram @aldona_orman

Niepokojący wpis Beaty Pawlikowskiej

Beata Pawlikowska za pomocą swojego konta na Instagramie poinformowała, że przewróciła się na ulicy, co spowodowało, że musiała trafić do szpitala. Pisarka opisała, że usłyszała trzask, a ból, który odczuwała, oceniła na osiem w skali od zera do dziesięciu. Na szczęście na pomoc ruszyli jej przechodnie. Pisarka dziękowała za wsparcie i dobre słowa, które otrzymała od pomocnych przypadkowych osób.

Gwiazda opublikowała również zdjęcie, do którego zapozowała jadąc w karetce. Pomimo doświadczonego bólu pisarka zdaje się nie tracić pozytywnej energii.

"Ból na skali od zera do 10 u mnie w tej chwili 8. Usłyszałam trzask kiedy uderzałam o beton, mam złamaną rękę. Zatrzymały się samochody i cztery cudowne osoby pozbierały mnie z betonu, opatrzyły wstępnie, położyły na kocu i dali wsparcie I dobre słowa. Dziękuję!!!! Dawidowi, Ali, Marii i Krystynie. Bardzo mili panowie ratownicy wiozą mnie do szpitala" - powiedziała.

Aktualny stan zdrowia Beaty Pawlikowskiej

Beata Pawlikowska w swoim najnowszym wpisie na Instagramie opisała swój aktualny stan zdrowia po wypadku. Pisarka poinformowała, że ma założony gips i że za kilka dni czeka ją operacja. Dodała, że doznała złamania z przemieszczeniem. Pisarka ponownie podziękowała za wszystkie dobre słowa wsparcia, które otrzymała od swoich fanów. Zauważa również, jak wiele czynności, które wcześniej wydawały się proste, teraz stanowią dla niej wyzwanie.

"Gips, operacja za kilka dni. Złamanie z przemieszczeniem, nie pomogło nawet naciąganie kości w maszynie tortur. Dziękuję za wszystkie dobre słowa wsparcia. Okazuje się, że dwie ręce są potrzebne do tylu czynności, których teraz nie mogę zrobić!! Nawet otwarcie saszetki z jedzeniem dla kotów jest wielkim wyzwaniem, nie mówiąc o umyciu się, a kąpiel chyba na razie pozostanie w sferze marzeń" - powiedziała gwiazda.

W komentarzach pod wpisem podróżniczki natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od jej fanów. Wiele osób życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia:

"Przeżywam to samo, jestem tydzień po operacji... Koszmar... Dużo zdrowia",

"Dużo zdrówka" - brzmią niektóre z pozostawionych komentarzy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości