Nieznany fakt o Meghan Markle. Program randkowy miał być jej planem awaryjnym?

Meghan Markle
Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Meghan Markle przed związkiem z księciem Harrym była popularną aktorką. Amerykańska gwiazda lśniła na srebrnym ekranie. Fani znali ją przede wszystkim z serialu "W garniturach", gdzie wcielała się w ambitną asystentkę Rachel Zane, marzącą o karierze prawniczej. Po latach ujawniono, jaki miała na siebie plan, gdyby nie weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Będziecie zaskoczeni!

Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej w 2018 roku, gdy wyszła za mąż za księcia Harry'ego. Po ślubie otrzymała tytuły: Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Sussexu, Hrabiny Dumbarton i Baronowej Kilkeel. W 2020 roku wraz z mężem publicznie oświadczyła o chęci zrezygnowania z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Dziś z księciem Harrym angażuje się w różne akcje społeczne.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

5022024_SESJAWIZERUNKOWA_WOZNIAK_MAMTALENT
Agnieszka Woźniak-Starak o nowej roli w "Mam Talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ujawniono zaskakujący fakt o Meghan Markle

Gdy Meghan Markle wchodziła do rodziny królewskiej, w brytyjskich mediach zawrzało. Pojawiły się głosy, że amerykańska aktorka nie pasuje do arystokratycznego rodu i nie jest dobrą kandydatką na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Ukochana księcia jest rozwodniczką, nie jest Brytyjką i w dodatku pochodzi ze świata show-biznesu. W 2011 roku poślubiła producenta filmowego Trevora Engelsona. Po 15 miesiącach małżeństwa doszło do rozstania. Aktorka spotykała się z innymi mężczyznami, aż w końcu poznała księcia Harry'ego.

Teraz ujawniono, jak prawdopodobnie potoczyłyby się jej losy, gdyby nie wyszła za mąż za syna Karola III i księżnej Diany.

"Meghan Markle — na wiele lat przed poznaniem księcia Harry'ego — poważnie rozważała udział w programie randkowym 'The Bachelor'. W tym przeboju amerykańskiej telewizji 32 kobiety walczą o romantyczne zainteresowanie jednego kawalera i pierścionek zaręczynowy" — informuje portal mirror.co.uk.

Ten sam zaskakujący fakt ujawnił Mike Fliess, twórca "The Bachelor".

"Tuż po opuszczeniu 'Deal or No Deal', Meghan poważnie rozważała ubieganie się o udział w 'The Bachelor'!!!" - ujawnił twórca show w serwisie X.

Meghan Markle nigdy się tym nie chwaliła. Opowiedziała za to, jak wspomina pracę przy jednym z popularnych amerykańskich teleturniejów, gdzie była hostessą. O tym też nie każdy wiedział. Sprawdź w drugiej części artykułu.

Meghan Markle o roli hostessy w teleturnieju

Meghan Markle w latach 2006-2007 była jedną z hostess w teleturnieju "Deal or No Deal?". Aktorka przyznała później w jednym z wywiadów, że jej rola polegała na pięknym prezentowaniu się w telewizji, uśmiechaniu się do kamery i w zasadzie na niczym więcej. W podcaście "Archetypes" wyznała, że została potraktowana jak "lalunia", a program sprawił, że poczuła się "nieinteligentna".

"Nie lubiłam czuć się zmuszana do bycia tylko formą, a nie treścią" - odparła.

Żona księcia Harry’ego opisała, jak z innymi hostessami ustawiała się w kolejce do zabiegów kosmetycznych.

"Co tydzień dostawałyśmy vouchery na opalanie natryskowe, ponieważ istniało bardzo konkretne wyobrażenie tego, jak dokładnie powinnyśmy wyglądać. Chodziło wyłącznie o naszą urodę" — wspominała.

Meghan Markle dobrowolnie odeszła z show. Nie mogła już dłużej znosić uprzedmiotowiania jej osoby.

"Byłam otoczona mądrymi kobietami, ale to nie inteligencja decydowała o tym, że stałyśmy na tej scenie. Gdybym nie zrezygnowała, skończyłabym z wrzodami żołądka" - przyznała w podcaście.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości