Nowe prowadzące "Dzień dobry TVN". Widzowie dobrze znają ten kobiecy duet

Prowadzący "Dzień Dobry TVN"
Prowadzący "Dzień Dobry TVN"
Źródło: MWMEDIA
Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska stworzą nowy duet prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Widzowie dobrze znają obie panie, dotychczas występowały bowiem w roli reporterek. Obie też okazjonalnie sprawdziły się już w roli gospodyń. Teraz będziemy je widywać znacznie częściej.

Castingi na nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN" były intensywnie prowadzone od kilku miesięcy. Ostatecznie produkcja podjęła decyzję o oddaniu prowadzenia programu w ręce pań, które znają go od podszewki. Anna Senkara przez lata informowała widzów, co dzieje się w Wielkiej Brytanii, Sandra Hajduk-Popińska z kolei — co nowego u gwiazd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_26
Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023

Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN"

Kolejny sezon "Dzień Dobry TVN" nie przestaje zaskakiwać widzów. Godziny emisji, przearanżowanie studia na Hożej, nowe cykle, a także pary prowadzących — produkcja zdecydowanie nie pozwala na nudę. Kolejne zmiany pojawią się już w grudniu.

Nie jest tajemnicą, że casting na nowych gospodarzy programu trwał kilka miesięcy. Teraz wspólnie z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem, Pauliną Krupińską-Karpiel, Damianem Michałowskim, Ewą Drzyzga i Krzysztofem Skórzyńskim "dzień dobry" będą mówić również Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara.

"Ania i Sandra są w rodzinie DDTVN od dawna, doskonale znają nasz program i jestem przekonana, że świetnie poradzą sobie w roli prowadzących. Dziewczyny, oprócz tradycyjnego prowadzenia programu, nie zrezygnują ze swoich działań reporterskich i właśnie to będzie je wyróżniać jako duet" - tłumaczyła Dorota Malesa, producentka programu "Dzień Dobry TVN".

Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

Anna Senkara dotychczas dostarczała widzom programu "Dzień Dobry TVN" najnowsze informacje z Wielkiej Brytanii. Posiada również doświadczenie w roli współprowadzącej "Dzień Dobry Wakacje", gdzie tworzyła zgraną parę z Robertem Stockingerem. Z redakcją porannego pasma związana jest od przeszło 10 lat. Anna Senkara ukończyła dziennikarstwo telewizyjne na Goldsmiths College firmowane przez BBC.

Czytaj więcej: Kim jest Anna Senkara? Kariera reporterki w "Dzień Dobry TVN"

Widzowie doskonale znają też Sandrę Hajduk-Popińską. Do tej pory dziennikarka zajmowała się prezentacją informacji z obszaru show-biznesu, tworzyła autorskie reportaże, przeprowadzała wywiady oraz relacje z wydarzeń na czerwonych dywanach. Dziennikarką przygodę rozpoczynała w Agencji TVN x-news, by później pracować m.in. Wirtualnej Polsce oraz serwisie Gala.pl. Z redakcją programu "Dzień Dobry TVN" związana jest od 2020 roku.

Obu paniom życzymy powodzenia i ogromu satysfakcji z nowej roli!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości