Ola Żuraw wyszła za mąż! Uczestniczka "Top Model" relacjonowała ślub na żywo

Aleksandra Żuraw o swoich biznesach.  Co z jej markami?
Aleksandra Żuraw o swoich biznesach. Co z jej markami?
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw
Ola Żuraw właśnie powiedziała sakramentalne "tak". Uczestniczka "Top Model" wyszła za mąż, za swojego partnera Kacpra. Cała ceremonia była transmitowana na żywo na profilu męża byłej modelki.

Ola Żuraw zyskała dużą popularność po udziale w 4. edycji programu "Top Model". Od tego czasu była modelka jest aktywna w mediach społecznościowych, w których obserwuje ją już prawie 350 tys. internautów. Prywatnie jest właścicielką kilku firm i nie zajmuje się już modelingiem, a czas wolny poświęca swojej czteroletniej córce Apolonii. Od kilku miesięcy influencerka zaczęła spotykać się z młodszym od siebie partnerem i jak sama mówiła na Instagramie, mimo że wiele osób odradzało jej ten związek, to właśnie w nim czuje się najszczęśliwsza.

Ola Żuraw wyszła za mąż

Ola Żuraw już po kilku miesiącach znajomości z Kacprem wiedziała, że chce zostać jego żoną, o czym często mówiła na Instagramie. Jak się okazało, ich plan się powiódł. W styczniu tego roku Ola Żuraw pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

Jej ukochany postanowił oświadczyć się na wspólnym wyjeździe w górach.

"Chyba jednak warto było wyjść w te góry... Nad życie!" - napisała wówczas bizneswoman.

Para publikuje w mediach społecznościowych wiele wspólnych zdjęć, jednak nie każdy może je zobaczyć, bowiem para ma na Instagramie ustawienia prywatne i tylko osoby, które ich obserwują, mogą oglądać ich codzienność.

Zobacz wideo:

ZURAW_DZIECIZWIAZEK
Ola Żuraw opowiada o ślubie z młodszym partnerem
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Ślub był transmitowany w sieci

Ola Żuraw wielokrotnie podkreślała na Instagramie, jak ważna jest dla niej relacja jej partnera z jej córką z poprzedniego związku - Apolonią. Jak się okazało, Kacper i Pola dogadują się świetnie, co tylko utwierdziło byłą modelkę w przekonaniu, że chce oficjalnie zatwierdzić swój związek.

Ich ślub odbył się 2 września. Mimo początkowych komplikacji wszystko poszło zgodnie z planem. Kacper powiedział na Instagramie, że ksiądz, który miał im udzielić ślubu, nie mógł dojechać i przyszła para młoda musiała szybko znaleźć zastępstwo.

Ola Żuraw wzięła ślub
Ola Żuraw wzięła ślub
Ola Żuraw wzięła ślub
Źródło: Instagram

W relacji transmitowanej na żywo mogliśmy zobaczyć kilka momentów wzruszenia. Ola Żuraw wybrała na ten dzień prostą, białą suknię, z krótkimi rękawami opadającymi na ramiona i długim, białym welonem, a jej mąż miał na sobie czarny garnitur z marynarką dwurzędową ze złotymi guzikami.

Parze młodej życzymy wszystkiego dobrego i czekamy na relację z wesela.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @aleksandrazuraw

podziel się:

Pozostałe wiadomości