Ralph Kaminski zaśpiewał pod swoją szkołą. Licealiści nie kryli zaskoczenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ralph Kaminski dał koncert pod swoim liceum w Jaśle

Ralph Kaminski jest gwiazdą młodego pokolenia. 31-latek pochodzi z Jasła, gdzie uczęszczał do szkoły średniej. Teraz, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, muzyk pojawił się w rodzinnym mieście, aby dać niezapowiedziany koncert pod swoją dawną szkołą. Zobaczcie reakcję licealistów.

Ralph Kaminski jest gwiazdą młodego pokolenia. Już w 2016 r. na rynku pojawił się jego debiutancki album studyjny "Morze". Rok później wystąpił na Open’er Festival, a w czerwcu 2018 r. – na Orange Warsaw Festival. W 2019 r. na rynku ukazał się jego singiel "Kosmiczne energie", który bardzo szybko zyskał popularność.

Ralph Kaminski zaśpiewał pod swoją dawną szkołą w Jaśle

To właśnie dzięki temu utworowi Ralph Kaminski stał się rozpoznawalny, a jego kolejne piosenki cieszyły się sporym sukcesem. Niedługo później w mediach pojawiła się informacja, że muzyk jest blisko spokrewniony z innym znanym wokalistą Michałem Szpakiem, jednak panowie ze sobą nie rozmawiają.

Ralph Kaminski był często porównywany do starszego kuzyna, od czego systematycznie się odcinał i stworzył własny styl. Fryzura na tzw. "grzybka", a także ubrania vintage sprawiły, że teraz Ralph Kaminski jest jednym, z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów.

31-latek pochodzi z Jasła. Ostatnio w programie "Onet Rano" muzyk wyznał, że bardzo miło wspomina czasy szkolne i miasto, z którego pochodzi, mimo że wówczas wiele osób nie rozumiało jego stylu, a także muzyki. Ralph Kaminski dodał, że z czasem nabrał dystansu do pewnych spraw i teraz z sentymentem wspomina czasy spędzone w Jaśle.

Zobacz wideo:

Ralph Kamiński jedną z gwiazd na Openerze
Ralph Kamiński jedną z gwiazd na Openerze Źródło: Dzień Dobry TVN

Licealiści nie kryli zaskoczenia

Być może to właśnie z tej okazji artysta postanowił zrobić niespodziankę licealistom z Jasła i dał niezapowiedziany koncert pod swoją dawną szkołą. Wraz z zespołem pojawili się pod bramą szkoły, a wszystko zostało uwiecznione przez licealistów.

Ralph Kaminski powiedział:

"To taki nasz darmowy mini koncert dzisiaj (...) Ja chodziłem do tego liceum kiedyś, skończyłem je i trzymam za was kciuki, za nowy rok szkolny i dziwnie jest tutaj wrócić po paru dobrych latach. Gramy!" - powiedział Ralph Kaminski.

Wokalista zaśpiewał piosenkę pt. "2009". Na nagraniu możemy zobaczyć reakcję licealistów, którzy nie kryli zaskoczenia. Pod nagraniem pojawiło się również sporo komentarzy od zachwyconych internautów.

"Świetny pomysł", "Za to właśnie cię szanuje", "Jasło jest z ciebie dumne", "Przepiękny koncert", "Ale miło!", "Wpadaj do nas częściej" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości