Olga Bołądź po raz pierwszy pokazała córkę. Fani zwrócili uwagę na jej włosy

Olga Bołądź niedawno znów została mamą
Olga Bołądź niedawno znów została mamą
Źródło: MWMEDIA
Olga Bołądź niedawno została po raz drugi mamą. Gwiazda opublikowała właśnie zdjęcie z jednego z warszawskich szpitali, na którym widzimy ją w towarzystwie lekarki oraz małej córeczki. To pierwszy raz, gdy gwiazda pokazała dziewczynkę w pełnej krasie.

Olga Bołądź to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju i jednocześnie mama na pełny etat. Gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko w 2013 roku. Wówczas na świat przyszedł jej syn Bruno. Związek aktorki i ojca chłopca nie przetrwał próby czasu, jednak niedawno Olga Bołądź postanowiła dać kolejną szansę miłości. Jej serce skradł o siedem lat młodszy Jakub Chruścikowski, z którym niedawno doczekała się córeczki Rity.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Olga Bołądź po raz pierwszy pokazała córkę na zdjęciu

Olga Bołądź ogłosiła narodziny córeczki 19 maja 2023 roku po kilkudniowym opóźnieniu. Gwiazda podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną za pomocą Instagrama. Wyjawiła wówczas, że jej drugie dziecko otrzymało imię Rita.

"Hejka tu Rita! Od kilku dni jest z nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze" - napisała Olga Bołądź.

Od tamtego czasu artystka opublikowała kilka zdjęć, na których było widać dziewczynkę. Zawsze jednak był to alko ogólny zarys jej sylwetki, albo np. jedynie fragment nogi. Teraz Olga Bołądź postanowiła pokazać trochę więcej prywaty i wstawiła do sieci zdjęcie, na którym widzimy małą Ritę w pełnej krasie. Przy okazji podziękowała personelowi szpitala, w którym rodziła.

Fani byli zachwyceni rodzinnym kadrem.

"Mamcita, w jakim pięknym wydaniu! A Ritka, jakie piękne włosy";

"Cudowne dziewczyny";

"Wyglądacie przepięknie" - czytamy w komentarzach.

Olga Bołądź ogłosiła drugą ciążę w spektakularnym stylu

Olga Bołądź ogłosiła ciążę w spektakularny sposób. Przyszła na czerwony dywan w obcisłej sukni i z dumą prezentowała swój rosnący brzuszek. Gwiazda z okazji oczekiwania narodzin drugiego dziecka udzieliła okładkowego wywiadu magazynowi "VIVA!" i przyznała, że do drugiej ciąży podchodzi zupełnie inaczej niż do pierwszej. Przypomnijmy, że w 2013 roku Olga Bołądź ukrywała swój błogosławiony stan, o którym wiedzieli tylko jej najbliżsi.

"Przez kilka miesięcy tylko rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jestem w ciąży, na planie i w teatrze nikomu nie mówiłam. Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego" - wyznała.

Artystka dodała, że zmieniła się pod tym względem, jednak nie oznacza to, że od teraz nagle będzie wszędzie mówić o swojej prywatności. Warto bowiem podkreślić, że aktorka bardzo rzadko udziela wywiadów na tematy inne, niż te zawodowe.

"Zawsze będę chronić moją prywatność i rodzinę, ale świat się zmienił i ja też, chyba się bardziej oswoiłam. Przez ostatnie miesiące to ciąża układa mi życie, a ja po prostu jestem na luzie" - mówiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości