Olga Bołądź zorganizowała baby shower. Magdalena Lamparska pokazała urocze zdjęcie

Autor:
Norbert
Żyła
Olga Bołądź, Magdalena Lamparska

Olga Bołądź lada chwila powita na świecie swoją drugą pociechę. Aktorka w związku ze zbliżającym się terminem porodu, zorganizowała baby shower. Rąbka tajemnicy na temat prywatnego przyjęcia uchyliła Magdalena Lamparska publikując urocze zdjęcie z wydarzenia.

Olga Bołądź zawodowo jest cenioną aktorką, prywatnie zaś mamą na pełen etat. Gwiazda w 2013 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Brunona. Niestety związek z ojcem chłopca nie przetrwał próby czasu. Gwiazda postanowiła jednak dać sobie kolejną szansę na miłość, a jej partnerem stał się o siedem lat młodszy Jakub Chruścikowski. Para spodziewa się dziecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Olga Bołądź zorganizowała baby shower

Olga Bołądź pod koniec 2022 roku podzieliła się radosną nowiną. Gwiazda ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem Jakubem Chruścikowskim wkrótce powitają na świecie dziecko. Aktorka jest obecnie w trzecim trymestrze ciąży i coraz bardziej zbliża się do terminu porodu. Aby uczcić ten szczególny czas, gwiazda zdecydowała się na zorganizowanie przyjęcia dla najbliższych.

W związku z tym, iż Olga Bołądź ceni sobie swoją prywatność, to nie jest wiadomym, kto dokładnie uczestniczył we wspomnianym wydarzeniu. Z pewnością jedną z osób, które towarzyszyły aktorce była Magdalena Lamparska. Gwiazda przy pomocy swoich mediów społecznościowych podzieliła się właśnie uroczą fotografią z uroczystości.

Na wspomnianym zdjęciu możemy zobaczyć Magdalenę Lamparską całującą ciążowy brzuszek Olgi Bołądź. Pod fotografią znalazł się jedynie krótki komentarz, który napisała wyraźnie rozbawiona aktorka.

"Bocianowe LOVE" - brzmi podpis, jaki dodała Magdalena Lamparska.

Olga Bołądź o dolegliwościach w trakcie ciąży

Olga Bołądź podczas niedawnego wywiadu z "Vivą!" otworzyła się na temat macierzyństwa i przeżywania ciąży. Jak mówi, stara się czerpać radość z każdego dnia, kiedy jest w stanie błogosławionym. Gwiazda stara się również zgłębiać swoją wiedzę na temat rozwoju maluszka. Dzięki temu czuje się bardziej spokojna.

"Skupiam się na przeżywaniu tego stanu bardzo świadomie. Po prostu się cieszę. Czerpię radość z każdego tygodnia. Czytam, śledzę, na jakim etapie rozwoju jest dziecko. To mi daje poczucie bezpieczeństwa i ogromną radość" - powiedziała.

Za pomocą swoich mediów społecznościowych Olga Bołądź zdradziła również, że ciążę starała się jak najdłużej trzymać w tajemnicy. Było to związane z tym, że aktorka bardzo ceni sobie swoją prywatność. Gwiazda stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego.

"Przez kilka miesięcy tylko rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jestem w ciąży, na planie i w teatrze nikomu nie mówiłam. Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego" - powiedziała.

Na koniec Olga Bołądź zdradziła, z jakimi dolegliwościami mierzy się w czasie swojej drugiej ciąży.

"W ciąży ma się duży nos i duże usta. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam mieszane uczucia" - napisała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości