Olivia Wilde otrzymała na scenie kopertę. Zawartość ją zaskoczyła

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Olivia Wilde otrzymała list na scenie

Olivia Wilde otrzymała ostatnio niecodzienną przesyłkę. Podczas festiwalu CinemaCon w Las Vegas, kiedy aktorka przemawiała, nieznana kobieta podeszła do niej i wręczyła jej kopertkę. Okazało się, że były w niej dokumenty od jej byłego partnera.

Olivie Wilde była jedną z gwiazd, które wzięły udział w festiwalu CinemaCon w Las Vegas. 38-latka zaprezentowała na scenie najnowszy film "Don't Worry Darling", którego jest reżyserką, producentką, a także odtwórczynią jednej z ról.

Olivia Wilde otrzymała nietypową przesyłkę

Podczas jej przemówienia dla kilku tysięcy osób, nagle na scenę weszła obca kobieta i wręczyła aktorce żółtą kopertę. Jej zawartość mocno zaskoczyła aktorkę. Okazało się bowiem, że znajdują się w niej dokumenty od jej byłego partnera Jasona Sudeikisa.

Portal Deadline informował, że w kopercie znajdowały się dokumenty dotyczące opieki nad ich dziećmi. Przypomnijmy, że aktorka w latach 2011-2020 związana była z aktorem i komikiem Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwoje dzieci — ośmioletniego syna Otisa i sześcioletnią córkę Daisy.

Para rozstała się niedawno, a teraz rozstrzygają opiekę nad dziećmi. Portal DailyMail informuje, że aktorka spodziewała się, że w kopercie znajduje się scenariusz do jej nowego filmu i nie mogła ukryć zdziwienia, kiedy zawartość okazała się nieco inna, niż przypuszczała.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Były partner aktorki miał o tym nie wiedzieć

Jak donosi "Variety" były partner aktorki nie miał pojęcia, że dokumenty zostaną dostarczone Olivii Wilde w taki sposób.

"Pan Sudeikis nie wiedział wcześniej o czasie ani miejscu dostarczenia koperty, ponieważ zależało to wyłącznie od firmy świadczącej usługi procesowe i nigdy nie zgodziłby się na doręczenie jej w tak niewłaściwy sposób" - czytamy.

Organizatorzy festiwalu CinemaCon wydali oświadczenie, w którym zapewnili, że przeprowadzą ponowną ocenę procedur, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo uczestnikom.

"Nigdy w historii konwencji nie mieliśmy incydentu, w którym do sceny podszedł delegat, który nie był do tego upoważniony" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości