Na ślub przyjaciół ubrała się w... suknię ślubną. Olivia Wilde w ogniu krytyki

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Olivia Wilde

Olivia Wilde pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze ślubu przyjaciół. Uwagę przykuwa wyjątkowa stylizacja aktorki. Komentujący nie pozostawiają na niej suchej nitki, bowiem wybrała suknię... ślubną. Teraz tłumaczy, że miała ku temu specjalny powód.

Olivia Wilde, pomimo licznych i udanych ról, dla wielu pozostanie charakterną "Trzynastką" z serialu "Doktor House". Z serialową bohaterką zdaje się łączyć ją przede wszystkim wyjątkowe poczucie humoru, które są w stanie zrozumieć tylko nieliczni. Tak było i tym razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Olivia Wilde w sukni ślubnej na weselu przyjaciół

W polskiej kulturze istnieje pewien przesąd dotyczący kolorów kreacji gości weselnych. Choć coraz częściej odchodzi się od przekonania, że czarny wróży nieszczęście, a czerwony zdradę, to biel zarezerwowana jest zwykle jedynie dla panny młodej. O ile nowożeńcy nie życzą sobie inaczej (tu przykład przyjęcia Joanny Przetakiewicz), goście zwykle ubierają się kolorowo. Tak jest i w Ameryce.

Stąd powszechne oburzenie względem znanej aktorki, która białą, typowo ślubną stylizacją, pochwaliła się internautom. Wygląda w niej zjawiskowo, ale czy nie przyćmiła panny młodej? Bynajmniej. Co więcej, Olivia Wilde ubrała się w ten sposób z premedytacją.

Olivia Wilde tłumaczy, dlaczego na wesele przyjaciół założyła suknię ślubną

Swój kontrowersyjny wybór aktorka wytłumaczyła w opisie pod zdjęciem. Okazuje się, że panny młodej... po prostu na ślubie nie było. Nowożeńcy to bowiem dwaj mężczyźni, Colton Underwood i Jordan C. Brown. Stąd pomysł Olivii Wilde na żart sytuacyjny, który miał być dodatkowo wzmocniony tradycyjną, amerykańską przemową ślubną. O tym pomyśle zostali poinformowani młodzi małżonkowie.

"Ubrałam się w suknię ślubną na wesele tylko po to, żeby móc zażartować z tego w moim toaście" - czytamy w podpisie pod zdjęciem.

Internauci nie są jednak przekonani do tego typu żartów. W komentarzach mocno skrytykowali aktorkę.

"Nieśmieszne"

"Nadal faux pas"

"Trochę nie rozumiem" - brzmiały komentarze.

Ciekawe jak komentowanoby sytuację, gdyby miała miejsce w polskich warunkach?

Olivia Wilde
Olivia Wilde w sukni ślubnej na weselu przyjaciół Olivia Wilde

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

Pozostałe wiadomości