Olivier Janiak i Karolina Malinowska wspierają WOŚP. Co przygotowali dla fanów?

Olivier Janiak i Karolina Malinowska wspierają aukcję WOŚP
Olivier Janiak i Karolina Malinowska wspierają aukcję WOŚP
Źródło: MWMEDIA
Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na walkę z sepsą. Od wielu lat finałom wydarzenia towarzyszą akcje internetowe, dzięki którym można wesprzeć działania organizacji. Olivier Janiak i Karolina Malinowska przyłączyli się do akcji. Małżeństwo zaoferowało swoje towarzystwo na kolacji. Zobaczcie, co planują zrobić.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Orkiestra zagra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Nowy Staw przyłączył się do zbiórki pieniędzy. Ten sztab w niewielkiej miejscowości w sercu Żuław zgłosił się do Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka z prośbą o pomoc przy organizacji licytacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Olivier Janiak czule o żonie. "Każdy swój dzień dedykowała mi i dzieciom"
Oliwier Janiak w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swojej żonie.

Finał WOŚP. Olivier Janiak i Karolina Malinowska oferują kolację

Przedmiotem licytacji jest wspólna kolacja z Karoliną Malinowską i Olivierem Janiakiem. Termin oraz szczegóły spotkania są do ustalenia ze zwycięzcą licytacji. Link do strony TUTAJ. Małżeństwo nagrało specjalną wiadomość w mediach społecznościowych. Dziennikarz i modelka wyznali, że bardzo chcą dołożyć swoją cegiełkę do 31. Finału WOŚP.

"Bądźcie z nami, gwarantujemy wspaniałe towarzystwo, co do jedzenia, to się umówimy, zobaczymy, co lubicie" - powiedziała Karolina Malinowska.

Zastanowimy się, czy będziemy gotować sami, czy zabierzemy was w jakieś fajne miejsce. Na pewno postaramy się, aby ten wieczór miał sens, był po coś i żebyście mogli go długo wspominać. Zapraszamy do naszego świata
- dodał Olivier Janiak.

31. Finał WOŚP. Dlaczego walka z sepsą?

Na oficjalnej stronie internetowej WOŚP zamieszczono informacje o tegorocznym celu zbiórki pieniędzy. Jest nią walka z sepsą, czyli zespołem objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Sepsa zbiera ogromne żniwo na całym świecie.

"Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami" - czytamy na stronie Fundacji WOŚP.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości