Oliwia Bieniuk jest niezwykle podobna do mamy. Córka Anny Przybylskiej chce iść jej śladami

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką
Źródło: MWMEDIA
Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Młoda gwiazda dzięki swojej przebojowości i podobieństwu do mamy pewnie wkracza w świat show-biznesu. Co wiemy o jej życiu?

Oliwia Bieniuk cieszy się dużą sympatią rzeszy fanów. Nastolatka powoli zaczyna swoją karierę w show-biznesie. Ma już na koncie udział w kampanii reklamowej i udział w amatorskim filmie. Ze względu na podobieństwo do uwielbianej przez widzów Anny Przybylskiej oraz przebojową osobowość, wiele osób wróży jej wielką karierę. Co o niej wiemy?

Oliwia Bieniuk - kim jest, rodzice Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, rodzeństwo

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Para poznała się w sylwestra 2000 r. Aktorka była wtedy w związku małżeńskim z tenisistą Dominikiem Zygrą. Rozwiedli się rok później, kiedy kobieta była już w ciąży z nowym partnerem. Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 r. W tym roku skończy 20 lat. Para doczekała się także dwóch synów - Szymona Bieniuka (ur. 2006) i Jana Bieniuka (ur. 2011). Oliwia Bieniuk ma także przyszywanego braciszka Kazimierza Bieniuka (ur. 2020). Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska nigdy się nie pobrali.

Jarosław Bieniuk z dziećmi kiedyś i dziś
Jarosław Bieniuk z dziećmi kiedyś i dziś
Źródło: MWMEDIA

Mama Oliwii Bieniuk - kim była Anna Przybylska?

Anna Przybylska rolami w kultowych serialach zdobyła uznanie oraz sympatię widzów. W 2014 roku, w wieku niespełna 36 lat, przegrała walkę z chorobą nowotworową. Przeszła operację usunięcia guza trzustki, niestety leczenie nie przyniosło skutków. Jarosław Bieniuk musiał zająć się samodzielnie wychowaniem trójki dzieci.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oliwia Bieniuk - skąd pochodzi, gdzie mieszka, wykształcenie

Oliwia Bieniuk przez większość swojego życia mieszkała w Trójmieście W 2021 roku skończyła IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Maturę zdała bardzo dobrze, czym pochwaliła się w jednym z wywiadów. Teraz planuje pójść na studia aktorskie. Po maturze postanowiła zrobić sobie rok przerwy w edukacji, dlatego studia zacznie w tym roku. Oliwia Bieniuk postanowiła wyfrunąć z rodzinnego gniazda i przenieść się do Warszawy. Obecnie przebywa w stolicy i korzysta z uroków młodości, jednocześnie przygotowując się do pójścia do szkoły aktorskiej. Niedawno pochwaliła się zdanymi egzaminami wstępnymi.

Oliwia Bieniuk - modeling i aktorstwo

Oliwia Bieniuk odziedziczyła po swojej mamie niezwykłą urodę. Nic więc dziwnego, że szybko znalazła zatrudnienie w branży modowej. W 2016 roku została twarzą znanej sieciówki. Celebrytka ma 170 cm wzrostu i nienaganną figurę, dlatego wiele osób widzi ją w roli fotomodelki.

Sama Oliwia Bieniuk chciałaby jednak pójść śladami swojej mamy. Marzy jej się kariera aktorska. W 2019 r. nastolatka zagrała nawet w amatorskim filmie wyprodukowanym przez uczniów z jej liceum. W kolejnych latach zagrała też w produkcjach popularnego YouTubera, który znany jest pod pseudonimem Reżyser Życia. Pojawiła się m.in. w jego dobrze ocenianym horrorze, pt. "Licho nie śpi".

Oliwia Bieniuk - czy ma chłopaka?

Fanów Oliwii Bieniuk szczególnie interesuje życie prywatne nastolatki. Wiele osób zastanawia się, czy młoda gwiazda ma już chłopaka. Pierwsze plotki o tym, że Oliwia Bieniuk jest w związku, pojawiły się w 2018 roku. Wówczas w sieci pojawiły się zdjęcia, na których dziewczyna całuje się z chłopakiem na plaży. Był to młody sportowiec trenujący piłkę ręczną Kacper.

Przy okazji 18. urodzin Oliwia Bieniuk pochwaliła się też, że jest w związku z modelem Michałem Krasodomskim. Para nie jest już razem. Oliwia Bieniuk, pytana w jednym z ostatnich wywiadów, czy ma chłopaka, opowiedziała, że jest singielką. Stwierdziła też, że na razie nie szuka drugiej połówki.

czt_jjankiewicz_studia i akademia
Jakub Jankiewicz o studiach na politechnice i Akademii Teatralnej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia Bieniuk swoją przygodę z Instagramem zaczęła w wieku 14 lat. Jej konto można znaleźć pod nickiem @oliwia.bieniuk. Nastolatka często wrzuca do sieci swoje zdjęcia, może też pochwalić się wieloma współpracami z popularnymi markami. Oprócz zdjęć produktów, których używa, influencerka wrzuca też zdjęcia z sesji zdjęciowych, wydarzeń branżowych. Nastolatka czasami publikuje też archiwalne fotografie z rodziną, także z mamą Anną Przybylską. Oliwia Bieniuk jest posiadaczką kilku tatuaży.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości