Otar Saralidze poślubił córkę znanego aktora. Kim jest wybranka?

Otar Saralidze
Otar Saralidze poślubił córkę znanego aktora
Źródło: MWMEDIA
Otar Saralidze wziął ślub. Wybranką aktora jest córka znanej postaci ze świata filmu — Mirosława Zbrojewicza. Ceremonia zaślubin odbyła się 15 lipca w obecności najbliższej rodziny, przyjaciół i sławnych gości. Zobaczcie zdjęcia.

Otar Saralidze to aktor urodzony w Tbilisi w Gruzji. Popularność zdobył dzięki roli w filmie "365 dni" z 2020 roku, gdzie wcielił się w postać Domenico, przyjaciela głównego bohatera. Aktor jest również znanym aktorem teatralnym i telewizyjnym. Zagrał także w filmie "Kobiety mafii 2" z 2019 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Otar Saralidze wziął ślub z córką Mirosława Zbrojewicza

15 lipca był wyjątkowym dniem dla Otara Saralidze. Aktor wziął ślub z córką popularnego aktora — Mirosława Zbrojewicza. Cywilna ceremonia zaślubin odbyła się w sobotę, a świadkami tego wydarzenia byli najbliżsi gwiazdora znanego z ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Nagraniem z tej wyjątkowej uroczystości zakochani podzielili się na Instagramie.

Katarzyna Zbrojewicz, teraz już żona Otara Saralidze swoją ślubną stylizacją zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Postawiła na romantyczną suknię w kremowym odcieniu, sięgającą do połowy łydki, z pięknym, rozłożystym dołem. Niezwykle eleganckie czółenka na wysokim obcasie, z odkrytymi palcami, doskonale komponowały się z kreacją. Swoje włosy upięła w prosty kok.

Otar Saralidze zdecydował się na beżowy garnitur, który zestawił z białą koszulą i brązowymi butami. Jego fryzura podkreślała elegancki charakter stylizacji. Na palcu zaś pojawił się delikatna złota obrączka, jako symbol nowego etapu w ich życiu.

Na ceremonii nie zabrakło znanych twarzy. Poza rodzicami panny młodej, była też Katarzyna Pakosińska wraz z mężem.

Warto dodać, że Otar Saralidze i Katarzyna Zbrojewicz są parą od kilku lat. Wcześniej starali się chronić swoją prywatność, dlatego wieść o ich ślubie była dla wielu zaskoczeniem.

Otar Saralidze i Katarzyna Zbrojewicz
Otar Saralidze i Katarzyna Zbrojewicz podczas swojej uroczystości zaslubin
Otar Saralidze i Katarzyna Zbrojewicz
Źródło: Instagram @otarsaralidze_official
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Źródło: Instagram
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Źródło: Instagram
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Ślub Otara Saralidze i Katarzyny Zbrojewicz
Źródło: Instagram

Blanka Lipińska pierwszy raz pokazała partnera

Blanka Lipińska utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Robi to poprzez swoje konta w mediach społecznościowych, na których zgromadziła spore grono obserwujących. Wspomnieni z ciekawością obserwują jej życie codzienne. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 900 tys. użytkowników z całego świata. W związku z tym Blanka Lipińska od czasu do czasu organizuje sesje Q&A, podczas których fani mają okazję zadawać jej pytania.

Nie jest zaskakujące, że wiele z nich dotyczy jej obecnego partnera. Blanka Lipińska, po głośnym związku, teraz rzadko mówi o swoim życiu miłosnym. Nie publikuje zdjęć ze swoim partnerem i nie zabiera go na wydarzenia. Tym razem jednak zdecydowała się na wyjątek. Jeden z internautów poprosił ją o pokazanie swojego ulubionego zdjęcia tajemniczego Pawła. Blanka Lipińska zamieściła zdjęcie z krótkim komentarzem:

"Tak, wiem...jest on hot".

Jest hot? - napisała znana autorka.

Blanka Lipińska pokazała partnera
Blanka Lipińska pokazała partnera
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości