Kryzys w relacji królowej Camilli i księżnej Kate? Są dowody

Królowa Camilla ma dość księżnej Kate?
Królowa Camilla ma dość księżnej Kate?
Źródło: Chris Jackson Collection
Brytyjskie media donoszą o kryzysie w rodzinie królewskiej. Królowa Camilla ma mieć dość księżnej Kate, a ich relacje miały ulec znacznemu ochłodzeniu. Przedstawiono nawet pewne dowody, na poparcie tej tezy.

Po kilkuletnich zawirowaniach w rodzinie królewskiej związanych z odejściem Meghan Markle i księcia Harry'ego wydawać by się mogło, że relacje Kate i Williama z królem i jego małżonką są w dobrym stanie. Szczególnie kiedy kilka miesięcy temu na rynku ukazała się biografia księcia Harry'ego, w której opisał on nie najlepsze relacje z ojcem i bratem, a także z macochą, która miała na niego donosić do mediów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Kryzys w relacji królowej Camilli i księżnej Kate?

Według relacji brytyjskich mediów, kiedy Harry wraz z Meghan coraz bardziej oddalali się od rodziny, to relacje Williama i Kate z królem Karolem i jego małżonką umacniały się, bowiem "wspólny wróg" ich jednoczył. Teraz jednak miał nastąpić kryzys na dworze królewskim.

Królowa Camilla ma czuć dużą niechęć wobec księżnej Kate i dawać jej to do zrozumienia — tak donosi brytyjska prasa. Okazuje się, że mimo iż ich relacje w mediach wyglądają dobrze, to po koronacji króla niektórzy zauważyli pewne zgrzyty.

Biograf Tim Bower w rozmowie z GBNews, zwrócił uwagę, że podczas koronacji króla, kiedy rodzina opuszczała Opactwo Westminsterskie William i Kate, nie ukłonili się królowej Camilli. Jak się okazało, to wydarzenie miało bardzo rozzłościć Camillę.

"Camilla jest wykończona tą sytuacją. Co więcej, podczas wystąpienia w Bristolu Kate sama się zachowywała, jakby była prawdziwą królową. Poddani ją uwielbiają. Z kolei Camilla w tym wszystkim znika" - mówił Tom Bower w rozmowie z GBNews.

Księżna Kate i królowa Camilla
Księżna Kate i królowa Camilla
Księżna Kate i królowa Camilla
Źródło: Chris Jackson Collection

Królowa Camilla ma się mścić na księżnej Kate

Oliwy do ognia dolewa fakt, że księżna Kate jest uwielbiana przez miliony poddanych, natomiast królowa Camilla nie cieszy się zbyt dużą sympatią wśród Brytyjczyków. Wszyscy bowiem nadal pamiętają księżną Dianę, która nazywana jest "królową serc", a do Camilli czują niechęć.

Jak podają brytyjskie media Camilla w akcie zemsty chciała skłócić Kate Williama, a kiedy to się nie udało, zabroniła rodzinie księżnej korzystać z głównego wejścia do Pałacu ze względu na ich niższy status społeczny.

To jednak nie koniec, bowiem królowa Camilla miała również podjąć próbę uniemożliwienia otrzymania Orderu Podwiązki przez Kate Middleton w tym roku.

Księżna Kate i królowa Camilla
Księżna Kate i królowa Camilla
Księżna Kate i królowa Camilla
Źródło: Getty Images Europe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

podziel się:

Pozostałe wiadomości