Pamela Anderson pokazała poranną rutynę bez grama makijażu. "Zawsze byłaś naturalną pięknością"

Pamela Andreson
Pamela Andreson
Źródło: Getty Images
Pamela Anderson to aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu "Słoneczny patrol". Zyskała ona uznanie widzów nie tylko za zawodowe dokonania, ale także za walkę o prawa zwierząt i środowisko. Jej ostatnia zmiana wizerunku to kolejny krok w kierunku promowania naturalności i zdrowego stylu życia.

Pamela Anderson, przez lata kojarzona z mocnym makijażem i wyzywającym stylem, przeszła znaczącą metamorfozę. Gwiazda lat 90., która stała się ikoną seksapilu dzięki swoim licznym występom na okładkach magazynu "Playboy", postanowiła zmienić swój wizerunek. Dziś Pamela Anderson rezygnuje z wizyt w gabinetach kosmetycznych oraz makijażu, prezentując się w zupełnie naturalnym wydaniu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_02
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, Kim Cattrall
Źródło: "Co Za Tydzień"

Pamela Anderson pokazała poranną rutynę

Ostatnio Pamela Anderson podzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych filmikiem, w którym pokazała poranną rutynę. Na krótkim wideo Pamela Anderson pojawia się bez grama makijażu, co natychmiast wzbudziło zainteresowanie i podziw fanów. W filmiku widzimy, jak gwiazda rozpoczyna swój dzień - jedynie od delikatnego mycia twarzy i nakładania serum kremu do twarzy oraz balsamu do ust.

Pamela Anderson udowadnia, że naturalność może być równie piękna, jak perfekcyjny makijaż. W komentarzach pod postem fani chwalili jej odwagę i autentyczność, dziękując za inspirację do akceptacji własnego wyglądu.

"Jesteś absolutnie piękna, zawsze byłaś naturalną pięknością, Pam! To niesamowite, że wróciłeś do BC i cieszysz się kanadyjskim życiem. Nie potrzebujesz Hollywood ani całego blasku i blasku. Wiesz, że jesteś prostą dziewczyną, która ma teraz proste życie" – napisała jedna z fanek.

"Sprawiasz, że chcę skończyć z makijażem raz na zawsze. Szkoda, że nie jestem tak piękna, jak ty" – dodała inna z obserwatorek.

Pamela Anderson zdradziła, dlaczego zrezygnowała z makijażu

Pamela Anderson udzieliła wywiadu dla "The Daily Telegraph", gdzie wyznała, dlaczego podjęła odważną decyzję o rezygnacji z mocnego makijażu. Przyznała, że zmiana jej podejścia do make-upu była spowodowana potrzebą wyrażenia własnego ja bez żadnych ozdobników.

"Chciałam, żeby to było prawdziwe. Nie chciałam, żeby wszystko było oświetlone i wymyślone. Potrzebowałam po prostu być sobą, ta część mnie krzyczała, żeby się wydostać. Poczułam, że naprawdę muszę podzielić się tym, kim byłam, kim jestem. To było niezwykle wyzwalające" - powiedziała Pamela Anderson.

Gwiazda opowiedziała również o swoim doświadczeniu na Tygodniu Mody w Paryżu, gdzie po raz pierwszy postanowiła wystąpić publicznie bez makijażu.

"Kiedy pojechałam na Tydzień Mody do Paryża, zdecydowałam się nie malować i poczułam się jak pięcioletnia dziewczynka z Ladysmith, tylko w ubraniach Victorii Beckham. Czułam się tak wolna. To nie był żaden manifest, nie walczyłam w ten sposób o pokój na świecie, nie wiedziałam nawet, czy ktoś zauważy. Nie chciałam spędzać trzech godzin na fotelu do makijażu. Spojrzałam w lustro i powiedziałam do siebie: 'Masz prawie 60 lat, jest dobrze, po prostu ciesz się Paryżem, a nie graj w tę grę'" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości