Pamiętacie "Motylka" ze "Zbuntowanego Anioła"? Zobaczcie jak dziś wygląda Victoria Onetto

Victoria Onetto
Victoria Onetto
Źródło: Screen z serialu "Zbuntowany Anioł"
Serial "Zbuntowany Anioł" do dziś jest wspominany w Polsce jako ten, który gromadził przed telewizorami miliony widzów. Losy Milagros i Ivo nie były jedynymi śledzonymi przez fanów produkcji. Uwagę wielu przykuła bowiem Victoria Onetto, która wcieliła się w rolę Liny, "Motylka". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Zobaczcie sami!

Victoria Onetto w pewnym momencie zrezygnowała z występowania na szklanym ekranie i... weszła w świat polityki! Od 2020 roku pełni funkcję sekretarza kultury w gminie Avellaneda. Poznalibyście ją na ulicy?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

18042024_SZAFY_GWIAZD_ELDURSI_ODCINEK
Klaudia El Dursi o złotej garderobie, torebkach-nagrodach i największym "dziwadle"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Victoria Onetto ze "Zbuntowanego Anioła". Jak dziś wygląda?

Victoria Onetto już jako nastolatka zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie. Bez wątpienia jednak najbardziej zapadła widzom w pamięć dzięki roli Liny, czyli "Motylka" w serialu "Zbuntowany Anioł". Jej pseudonim pochodził od spinki z motylkiem, którą niemal zawsze podpinano jej grzywkę. Po wielkim sukcesie produkcji aktorka zdecydowała się jednak na pracę w teatrze. Ostatni raz na szklanym ekranie pojawiła się w 2004 roku. Wielokrotnie była nazywana wszechstronnie uzdolnioną. Tym bardziej zadziwiającym był fakt, że niedawno zdecydowała się na niemal całkowitą zawodową zmianę. Aktorstwo zamieniła bowiem na scenę... polityczną!

Victoria Onetto bardzo przypadła widzom do gustu nie tylko dzięki roli zabawnej i charyzmatycznej koleżanki głównej bohaterki, ale również dzięki wyjątkowej urodzie. Jak wygląda teraz? Zobaczcie sami!

Victoria Onetto - życie prywatne

Victoria Onetto jest związana z Juanem Pablo Pompei, z którym ma córkę. Para aktywnie angażuje się w życie społeczne i kulturalne, często wspierając różne inicjatywy charytatywne. Tuż po tym jak zajęła się polityką, ukończyła też studia podyplomowe w zakresie zarządzania i polityki w kulturze oraz komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych Ameryki Łacińskiej. Artystka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami, nowymi zawodowymi wyzwaniami oraz momentami z życia prywatnego. Na Instagramie śledzi ją ponad 180 tysięcy osób.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Screen z serialu "Zbuntowany anioł"

podziel się:

Pozostałe wiadomości