Paris Hilton po raz pierwszy pokazała córeczkę. Syna też bardzo długo ukrywała. Dlaczego?

Paris Hilton
Paris Hilton
Źródło: Gareth Cattermole/Getty Images
Paris Hilton kilka miesięcy temu ponownie została mamą dzięki surogatce. Gwiazda do tej pory nie pokazywała jednak zdjęć swojej najmłodszej pociechy. Teraz dziedziczka hotelowej fortuny opublikowała wzruszający rodzinny kadr i nie ukrywała, że nigdy nie była tak szczęśliwa.

Paris Hilton to jedna z pierwszych celebrytek na świecie, która zyskała popularność na przełomie lat 90. i 2000. Początkowo dziedziczka fortuny Hiltonów była uważana za skandalistkę, jednak z biegiem lat powoli rezygnowała z imprezowego życia. Dziś Paris Hilton ma męża oraz dwójkę dzieci i to właśnie rodzinę stawia na pierwszym miejscu. W styczniu 2023 roku gwiazda po raz pierwszy została mamą. Zaledwie 10 miesięcy po narodzinach synka Phoenixa na świat przyszła córeczka Paris Hilton, mała London. Dzieci narodziły się dzięki surogatce.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach

Paris Hilton po raz pierwszy pokazała zdjęcie córki

Paris Hilton spotkała się z ogromnym hejtem po tym, jak po raz pierwszy pokazała swojego synka. Nic więc dziwnego, że celebrytka zwlekała z opublikowaniem zdjęć swojej drugiej pociechy. W końcu jednak nadszedł ten czas i niedawno milionerka wstawiła na Instagrama rodzinną fotografię.

Odkąd tylko pamiętam, zawsze marzyłam o tym, by mieć córkę o imieniu London. Jestem tak wdzięczna za to, że tu jest!
- napisała.

Dodała, że nigdy nie czuła się tak szczęśliwa, jak jest obecnie i docenia każdą chwilę, którą może spędzać z dziećmi.

"Naprawdę doceniam każdy moment, który z nią spędzam. Tak jak Phoenix, pokazała mi miłość, o której nawet nie wiedziałam, że może być tak głęboka, zanim zostałam ich matką" - kontynuowała.

Paris Hilton na koniec wyznała, że macierzyństwo i nowe przemyślenia skłoniły ją do tego, by napisać piosenkę. Jej najnowszy utwór opowiada właśnie o jej ostatnich przeżyciach.

"Moja niesamowita podróż przez macierzyństwo stała się inspiracją do nowej, niezwykle osobistej piosenki mojej drogiej przyjaciółki, Sii. Utwór 'Fame Won’t Love You' jest przypomnieniem, że ta specjalna więź, jaką czuję do swoich dzieci, do męża i rodziny, jest warta więcej, niż cokolwiek innego na świecie. To hymn, który zachęci cię do trzymania najbliższych ci relacji jeszcze bliżej serca — czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, czy z samym sobą" — podsumowała Paris Hilton.

Paris Hilton została mamą dzięki surogatce. Nie wszystkim się to spodobało

Paris Hilton nigdy nie ukrywała, że marzy o stworzeniu rodziny. Prawie dwa lata temu celebrytka po raz pierwszy pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. Szybko okazało się jednak, że gwiazda wcale nie jest w ciąży.

Paris Hilton obecnie jest mamą dwójki dzieci. Celebrytka nie urodziła jednak synka i córki samodzielnie, tylko wynajęła do tego surogatkę. W Polsce i Europie takie usługi są nielegalne, dlatego wzbudziło to wiele skrajnych emocji. Głos w sprawie zabrał Krzysztof Gojdź, który od lat zna Paris Hilton i zajmuje się jej wyglądem.

"W Polsce czy w Europie szokuje jeszcze fakt, że można mieć dziecko urodzone przez surogatkę. Ale u nas w Stanach to chleb powszedni. Nikt nie wnika, czy decyzja o surogatce wynika ze względów zdrowotnych, dbania o wygląd ciała, braku czasu, czy wygody. Najważniejsze jest szczęście i radość rodziców z nowego życia" - napisał na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Gareth Cattermole/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości