Partner Megan Fox chciał popełnić samobójstwo. Machine Gun Kelly mierzył do siebie z broni

Machine Gun Kelly, partner Megan Fox, chciał popełnić samobójstwo
Machine Gun Kelly, partner Megan Fox, chciał popełnić samobójstwo
Źródło: Getty Images
Raper Machine Gun Kelly chciał targnąć się na swoje życie. W trakcie rozmowy telefonicznej z ukochaną partner Megan Fox mierzył do siebie z broni. "Lufa jest w moich ustach" - mówił Machine Gun Kelly.

Megan Fox i raper Machine Gun Kelly są razem od 2020 roku. Na początku bieżącego roku para ogłosiła zaręczyny i niedługo zamierza stanąć na ślubnym kobiercu.

Machine Gun Kelly chciał popełnić samobójstwo

Machine Gun Kelly, a właściwie Colson Baker, jest amerykańskim raperem i aktorem, który karierę rozpoczął w 2006 roku. Pod koniec czerwca br. swoją premierę miał dokument "Live in pink", który jest prawdziwą gratką dla fanów muzyka. Film opowiada o jego życiu prywatnym oraz o kulisach twórczości. W dokumencie raper daje się poznać z zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Muzyk opowiedział o najczarniejszym okresie swojego życia. Po śmierci ojca w 2020 roku MGK załamał się i zaczął popadać w paranoję. Wówczas był już w związku z aktorką Megan Fox. Raper twierdził, że ktoś czyha na jego życie. W dokumencie zdradził, że paranoja tak bardzo zawładnęła jego umysłem, że chciał się zabić. Punktem zwrotnym była rozmowa telefoniczna, którą przeprowadził z Megan Fox:

Megan pojechała do Bułgarii, żeby kręcić film, a ja zacząłem popadać w dziką paranoję. Miałem wrażenie, że ktoś przyjdzie i mnie zabije. Zawsze spałem ze strzelbą obok łóżka i któregoś dnia po prostu pękłem
- powiedział w dokumencie.

Szczere wyznanie muzyka mrozi krew w żyłach. Podczas rozmowy wyznał partnerce, że chce popełnić samobójstwo.

Zadzwoniłem do Megan i powiedziałem: "Nie ma cię tu dla mnie". Dodałem: "Jestem w swoim pokoju i wariuję na jej punkcie, a potem wkładam strzelbę do ust i krzyczę przez telefon, a lufa jest w moich ustach. Odbezpieczam strzelbę i pocisk wraca do góry, a łuska się zacina". Megan zamilkła
- zdradził.

Najbliżsi muzyka - Megan Fox i 12-letnia córka - przestraszyły się tym, co mówił. Wtedy Machine Gun Kelly zdał sobie sprawę, że przestaje panować nad swoim życiem. Raper podkreśla, że Megan Fox jest jego słońcem i największym natchnieniem.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską

Megan Fox - kariera, życie prywatne

Megan Fox jest amerykańską modelką i aktorką, która w 2008 roku została uznana za najseksowniejszą kobietę na świecie. Urodziła się w 1986 roku i od 13. roku życia robi karierę w wielkim świecie mody. Zaledwie dwa lata później zagrała w pierwszym filmie - "Wakacje w słońcu". Megan Fox ma na swoim koncie związki z aktorami. W 2010 roku w tajemnicy wzięła ślub z aktorem Brianem Austinem Greenem. Owocem związku są trzej synowie. W lutym 2022 roku para wzięła rozwód, choć już od 2020 roku aktorka spotykała się z raperem Machine Gun Kelly.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Page Six

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości