Pary, które kiedyś były razem, a nie każdy o tym pamięta. Niektóre zaskakują

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński
Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński
Źródło: MWMEDIA
Wspólne środowisko czy praca często łączy ludzi i rodzi się między nimi uczucie. Dlatego tak wiele gwiazd wchodzi ze sobą w związki. Czasem są to jednak tylko burzliwe romanse. O tych parach mogliście już zapomnieć.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński, Edyta Górniak i Piotr Kraśko, Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski. Pamiętaliście, że oni kiedyś byli razem? Zobaczcie, kto jeszcze był ze sobą. Niektóre związki naprawdę zaskakują.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński
Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński poznali się na studiach w 1992 roku. Zaiskrzyło między nimi podczas współpracy w Teatrze Dramatycznym. Ich pierwszym wspólnym spektaklem było "Poskromienie złośnicy". Trwającą trzy lata relację zdecydowała zakończyć aktorka. Podczas jednej z sesji zdjęciowych poznała fotografa Marka Straszewskiego, dla którego straciła głowę. Romans trwał krótko, ale nie wróciła do dawnej miłości. Później zaczęła spotykać się z pisarzem Jerzym Pilchem. Aż wreszcie poznała dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para pobrała się i dziś wspólnie wychowują syna Jana. Marcin Dorociński zaś poznał scenografkę Monikę Sudół. Para doczekała się dwójki dzieci — syna i córki.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Edyta Górniak i Piotr Kraśko
Edyta Górniak i Piotr Kraśko
Źródło: MWMEDIA

Edyta Górniak i Piotr Kraśko poznali się przed laty w telewizji. Od razu między nimi zaiskrzyło, jednak ich związek nie trwał długo. Para rozstała się po cichu i nigdy nie zdradziła powodu rozstania. Później piosenkarka nawiązała romans, o którym też niewiele osób pamięta. Połączyło ją uczucie z Krzysztofem Ibiszem, ale nie na długo. Na dłużej artystka związała się tylko z Darkiem Krupą, z którym ma syna Allana. Piotr Kraśko związał się zaś z Karoliną Ferenstein, z którą ma trójkę dzieci.

Roma Gąsiorowska o Off Camera 2022
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Brodzik i Bartek Świderski

Joanna Brodzik i Bartek Świderski
Joanna Brodzik i Bartek Świderski
Źródło: MWMEDIA

Bartek Świderski i Joanna Brodzik byli idealną parą. Kiedy się spotykali, każdy powtarzał, że są dla siebie stworzeni. Para mieszkała już ze sobą, byli zaręczeni i planowali ślub. Rozstali się po czterech latach znajomości. Serce aktorki zdobył starszy o osiem lat Paweł Wilczak. To z nim grała w kultowym serialu "Kasia i Tomek". Bartłomiej Świderski związał się zaś z Moniką Smolicz, właścicielką agencji modelek. Joanna Brodzik i Bartek Świderski pomimo rozstania spotkali się na planie serialu "Magda M.". Ona zagrała tytułową rolę, a on jej przyjaciela geja.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg
Patrycja Markowska i Paweł Deląg
Źródło: MWMEDIA

Patrycja Markowska i Paweł Deląg spotykali się w 2003 roku. Ich związek rozpalał emocje, ale niestety trwał bardzo krótko. Uczucie wypaliło się zaledwie po kilku miesiącach. Podobno to aktor zdecydował się zostawić piosenkarkę. Patrycja pocieszenie znalazła w ramionach innego aktorka — Jacka Kopczyńskiego, z którym ma córkę.

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Sylwia Gliwa i Borys Szyc
Sylwia Gliwa i Borys Szyc
Źródło: MWMEDIA

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się na zajęciach w warszawskiej Akademii Teatralnej. Przez cztery lata tworzyli parę. W ich związku nie brakowało jednak kłótni. Ona szukała stabilizacji po zakończeniu studiów, ale młody aktor nie był na to gotowy. Ich drogi rozeszły się. Obecnie gwiazda "Na Wspólnej" jest żoną dziennikarza Marcina Biernackiego, z którym ma syna. Za to Borys Szyc ma córkę Sonię ze związku z Anną Bareją.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski
Monika Brodka i Jan Wieczorkowski
Źródło: MWMEDIA

Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieliła spora różnica wieku, ale stworzyli zgrany związek. Poznali się, kiedy piosenkarka miała zaledwie 18 lat i rozpoczynała swoją karierę. On miał już 34 lata i pokaźny dorobek zawodowy. Związek przetrwał rok. Para postanowiła się rozstać. Nigdy publicznie nie skomentowali powodów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości