Patrycja Markowska w "Kulisach sławy". Co o wyborach córki sądzi jej tata?

Partycja Markowska z ojcem Grzegorzem Markowskim
Partycja Markowska z ojcem Grzegorzem Markowskim
Źródło: MWMEDIA
Patrycja Markowska to uznana wokalistka. Zagrała setki koncertów, wydała dziewięć krążków studyjnych i nadal nie ustaje w swojej pracy twórczej. A jaka jest prywatnie? Artystka zaprosiła ekipę "Uwagi!" TVN do swojego domu.

Partycja Markowska zaczęła swoją karierę już się w wieku trzech lat. W liceum był pierwszy zespół, koncerty, potem płyty, nagrody i splendor. Czy w dalszej karierze pomógł jej sławny ojciec Grzegorz Markowski? Przeczytajcie, co powiedział o relacji z córką!

Grzegorz Markowski pomógł córce w osiągnięciu sukcesu?

W życiu Patrycji Markowskiej muzyka była obecna już od momentu narodzin. Wychowała się w muzycznej rodzinie. Czy pomogło jej to karierze zawodowej?

"Nauczyła się tego fachu, ja jej nigdy nie pomagałem. Nigdy, mając rzeszę przyjaciół w radiach, czy telewizji, nie poprosiłem nikogo o nic" – zapewnia Grzegorz Markowski.

"Nie potrafię rozpychać się łokciami. Nie potrafię wskakiwać oknem, jak wywalają mnie drzwiami. Miałam kilka bardzo trudnych momentów w tej pracy. To jest przedziwne, że wytrzymałam tyle w tym zawodzie" – mówi dziś Patrycja Markowska.

Mimo to ojciec akceptuje wybór swojej córki.

"Wybrała sobie jakąś drogę. Wyboistą. Wybrukowaną kocimi łbami, ale taką, gdzie dzieją się rzeczy bardzo kolorowe" – uważa Grzegorz Markowski.

CUGOWSKI_BRACIASOLO
Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Markowski o relacji z córką

Zawirowania w zawodowym życiu i zmiana składu zespołu na chwilę odebrały jej energię. Szybko jednak podniosła się i nie ustaje w twórczym pędzie. Stawia nowe wyzwania, cele, nie tylko sobie, ale i całemu zespołowi.

"Myślę, że Patrycja odziedziczyła po mnie niecierpliwość, szybkość działania i decyzji. Całe spektrum spraw, które musi załatwić i nie odpuszcza niczego. Organizuje życie innym naokoło i wszystko musi być spełnione, ale na 5, a nie 3. Nie ma wokół niej chaosu" – mówi Grzegorz Markowski.

"A po mamie mam całą kobiecość. Jesteśmy z mamą totalnymi flirciarami. Flirtujemy bezbrzeżnie" - zażartowała Patrycja Markowska.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Partycja Markowska o występach z tatą

Patrycja Markowska uwielbia koncerty, scena to jej żywioł. Lubi eksperymentować, śpiewać nie tylko solo, ale także z innymi.

"Kocham występować z tatą. Dozujemy sobie to, bo gdyby tak było na co dzień, to myślę, że straciłoby to urok i siłę. Dopiero po 20 latach mojej pracy nagraliśmy wspólną płytę" – powiedziała artystka "Uwadze!".

"Mamy taki kącik w Hiszpanii, gdzie spędzamy trochę czasu. I któregoś razu dała mi piwo, fajki, kawę i kazała kupić gitarę. Siedzieliśmy na tarasie i wyszło z tego parę fajnych piosenek" – przyznaje Grzegorz Markowski.

Patrycja Markowska pokazała dom

Partycja Markowska związana jest z Jackiem Kopczyńskim. Razem wychowują 14- latka. Artystka po raz pierwszy zaprosiła do swojego domu ekipę telewizyjną.

"Chyba jesteście pierwszą ekipą, jaką do nas wpuściliśmy. Tak, jak mówią Anglicy, 'My home is my castle', my tego bardzo przestrzegamy" – mówi Jacek Kopczyński.

"Mam w tym zawodzie tak dużo adrenaliny, tak dużo ludzi i bodźców, że rzeczywiście dom jest azylem. Chciałam też mojemu synowi stworzyć przewidywalny dom" – dodała Patrycja Markowska.

Patrycja Markowska pokazała dom
Patrycja Markowska pokazała dom
Źródło: "Uwaga! TVN"

Jaką mamą jest Patrycja Markowska?

Patrycja Markowska jest mama 14-letniego Filipa.

"Jest cudowną mamą, trochę nadopiekuńczą. Najchętniej schowałaby tego chłopca z powrotem w siebie i tam byłby najbezpieczniejszy. Ale chłopiec ma już 175 cm wzrostu, więc trudno go upchnąć. Ale mają fajny kontakt ze sobą" - mówi Jacek Kopczyński.

"Staram się go nie osaczać, ale jednocześnie bardzo zależy mi na Filipie. I bardzo mi zależy, żeby był mądry, żeby szanował ludzi i siebie" – mówi dumna mama.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: Uwaga! TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości