Patrycja Markowska na opublikowanym przez siebie zdjęciu z rajskich wakacji zaskoczyła kusym strojem. W ostatnim czasie artystka musiała poradzić sobie z rodzinnymi problemami oraz rozstaniem, nic więc dziwnego, że postawiła naładować baterie.
Patrycja Markowska jest piosenkarką, autorką tekstów oraz kompozytorką. Jej debiutancki album "Świat się pomylił" ukazał się w 2000 roku i odniósł olbrzymi komercyjny sukces. Ojcem gwiazdy jest Grzegorz Markowski, znany muzyk rockowy, który w latach 80. XX wieku zyskał popularność jako wokalista zespołu Perfect.
Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.
Trudny czas w życiu prywatnym Patrycji Markowskiej
Patrycja Markowska ma za sobą trudny czas w życiu prywatnym. Od kilku miesięcy mówi się o pogorszonym stanie zdrowia jej ojca Grzegorza Markowskiego, który z tego powodu był zmuszony odwołać koncerty w związku z 40-leciem zespołu Perfect. Wspomniana trasa miała być pożegnalną.
Dodatkowym ciosem dla Patrycji Markowskiej z pewnością było rozstanie z wieloletnim partnerem Jackiem Kopczyńskim, z którym ma urodzonego w 2008 roku syna Filipa. Od kilku miesięcy mówiło się o kryzysie w związku pary, co ostatecznie potwierdził aktor, pojawiając się podczas jednej z teatralnych premier w towarzystwie pisarki Klaudii Kordas.
W trakcie wywiadu z serwisem jastrzabpost.pl Patrycja Markowska nie kryła się ze swoimi emocjami. Potwierdzając, że ostatnie miesiące były dla niej trudne. Opowiedziała również, jak się czuje w roku singielki.
"Na razie średnio. Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną" - powiedziała gwiazda.
Patrycja Markowska opublikowała odważne zdjęcie
Ostatnie miesiące z pewnością nie należały do najłatwiejszych dla Patrycji Markowskiej. Oprócz problemów prywatnych gwiazda była zajęta promowaniem swojego najnowszego albumu "Wilczy Pęd", co wolała robić ciężką pracą, niż poprzez opowiadanie w mediach o rozstaniu z wieloletnim partnerem. W związku z powyższym nic więc dziwnego, że artystka udała się na zasłużony odpoczynek.
Patrycja Markowska na miejsce swoich wakacji wybrała jeden z ciepłych zakątków naszego globu. Gwiazda pomimo urlopu cały czas pozostaje aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych. Na opublikowanych przez artystkę zdjęciach widać jak korzysta ze słońca, którego o tej porze roku w naszym kraju z pewnością by nie zaznała.
Jedno ze zdjęć szczególnie przyciągnęło uwagę obserwujących ją fanów. Na wspomnianej fotografii Patrycja Markowska wyraźnie zadowolona buja się na huśtawce na tle rajskich widoków. Uwagę zwraca również odważny strój gwiazdy. Serwisy plotkarskie zastanawiają się, czy gwiazda na dodanym przez siebie zdjęciu zapozowała topless.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.
- Jodie Foster gwiazdą czwartego sezonu serialu "Detektyw". Jest pierwsze zdjęcie i teaser
- Radosław Majdan pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama
- Dawid Podsiadło i Artur Rojek zaśpiewali "Długość dźwięku samotności". Publiczność szalała
Autor: Norbert Żyła
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA