Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na majówce. Wenecja? Nie, ale jest równie romantycznie

Paulina Koziejowska potwierdza związek z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska potwierdza związek z Maciejem Orłosiem
Źródło: MWMEDIA
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś korzystają z długiego weekendu majowego. Zakochani wyjechali z Polski, by trochę odpocząć i pozwiedzać. I choć na pierwszy rzut oka można by sądzić, że para wybrała się do włoskiej stolicy miłości, to pozory mylą. Wyjechali po sąsiedzku. Dokąd? Sami zobaczcie.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są parą! Ta wiadomość zelektryzowała nie tylko media, ale także ich samych. Para marzyła bowiem o tym, aby swój związek utrzymać w tajemnicy tak długo, jak to tylko możliwe. Niestety, życie zweryfikowało, że nie jest możliwe w ogóle. Niemniej — zakochani się tym nie przejmują i teraz otwarcie chwalą łączącym ich uczuciem w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś na majówce

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś postanowili skorzystać z długiego weekendu i wyjechać na zasłużony urlop. Para początkowo pokazała tylko zdjęcie z auta i zachęciła obserwatorów do zabawy w zgadywanie.

"Majóweczka czas start! Już połowa trasy za nami. Zgadnijcie, dokąd jedziemy" - czytamy na profilu dziennikarki.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Drugie zdjęcie, już z odpowiedzią na zadane wcześniej fanom pytanie, opublikował Maciej Orłoś.

"Pozdrawiamy z Pragi! Wiem, wygląda jak Wenecja, ale to Praga. Nie, nie ta warszawska Praga. Praga, Praha, stolica Czech. Niesamowite miasto" - czytamy.

Paulina Koziejowska o różnicy wieku

Ukochana Macieja Orłosia przyznała, że cały czas spotyka się z hejtem ze względu na różnicę wieku i nie ukrywa, że blokuje autorów hejterskich komentarzy.

.- Nie będę ukrywać, że się nie przejmuję, jest mi po prostu przykro i w pewnym momencie te komentarze zaczynają mnie irytować. To jest bardzo smutne, że my w Polsce cierpimy na totalny brak tolerancji, bo mamy jakieś takie "standardy", jeśli chodzi o związek. Zastanawiam się, jaka powinna być według tych "standardów" prawidłowa różnica wieku. To jest smutne i przykre. Przykre jest to, że ludzie przez taki pryzmat patrzą na jakąś relację. Myślę, że skoro problem jest w zaakceptowaniu różnicy wieku między partnerami, to jaki problem mają np. mniejszości w naszym kraju, bo teraz stykam się z tym, że nawet taka rzecz może być u nas problemem. Przykro mi jest — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości