Paulina Koziejowska - kim jest, wiek, kariera, związki

Paulina Koziejowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna
Paulina Koziejowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna
Źródło: MWMEDIA
Paulina Koziejowska to prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Zrobiło się o niej głośno, kiedy weszła w związek z dużo starszym aktorem Jackiem Borkowskim. Co wiemy o jej karierze i życiu prywatnym?

Paulina Koziejowska ma 39 lat. Jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. W telewizji pracuje od wielu lat.  Można było ją zobaczyć z mikrofonem np. na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia".

Paulina Koziejowska – kariera 

Paulina Koziejowska rozpoczynała karierę jako prowadząca interaktywnych teleturniejów w stacjach TV5, Tele5 i Polonia1. Była też prowadzącą "Discomanii" w TV Disco oraz reporterką SuperExpress.tv. Później można było ją zobaczyć jako pogodynkę w stacjach Nowa TV i Polo TV. Na antenie Eska TV i Nowa TV współprowadziła program "Bywanie na dywanie", a następnie przeszła do stacji z telezakupami Mango24.

Przełomem w jej karierze był debiut w Superstacji w 2019 roku. W stacji prowadziła program "SuperGwiazdy", który jednak szybko zniknął z oferty. Dziennikarka zajęła potem nowe stanowisko reporterki show-biznesowej, ale ostatecznie pożegnała się ze stacją. Obecnie można ją oglądać na kanale Red Carpet Polska.  

Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"

Paulina Koziejowska – związki

Najwięcej rozgłosu przyniósł Paulinie Koziejowskiej kilka lat temu związek z 62-letnim aktorem serialowym Jackiem Borkowskim. Para jednak szybko się rozstała. Po trzech miesiącach media obiegła informacja o zerwaniu. Dziennikarka wydała wtedy oświadczenie, w którym stwierdziła, że jej były partner jest wspaniałym człowiekiem, ojcem i kompanem i życzy mu wszystkiego najlepszego. Prezenterka po zakończeniu relacji z Borkowskim, wróciła do swojego byłego narzeczonego. W 2019 roku świętowali siódmą rocznicę związku. Rok później zdarzyła się prawdziwa tragedia. Narzeczony dziennikarki nagle zmarł.

Paulina Koziejowska – związek z Maciejem Orłosiem

O związku Pauliny Koziejowskiej z Maciejem Orłosiem media spekulowały bardzo długo, aż w końcu zakochani oficjalnie potwierdzili, że są parą. Pierwsze doniesienia o ich bliskiej relacji wypłynęły zaraz po tym, gdy prezenter rozstał się ze swoją trzecią żoną. Po kilku miesiącach Maciej Orłoś ujawnił związek z 20 lat młodszą dziennikarką. Para przyznała, że chciała nacieszyć się sobą bez afiszowania się.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości