Paulina Krupińska-Karpiel w czułych objęciach męża. Zobaczcie ich taniec

Paulina Krupińska-Karpiel w czułym tańcu z mężem
Paulina Krupińska-Karpiel w czułym tańcu z mężem
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska-Karpiel zamieściła na Instagramie wyjątkowe nagranie, na którym tańczy w czułych objęciach męża Sebastiana Karpiela-Bułecki. Wideo szybko zyskało spora popularność, a fani nie mogą przestać komplementować prezenterki.

Paulina Krupińska-Karpiel od lat przyjaźni się z Anną Lewandowską, dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że prezenterka wraz z mężem gościli na wyjątkowej uroczystości odnowienia przysięgi małżeńskiej przez Lewandowskich.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska o sławie. "Na pewno bym już się na to nie zdecydowała"

Paulina Krupińska-Karpiel w czułym tańcu z mężem

Ta jak wiemy, była zorganizowana z prawdziwym rozmachem. Gości bawił Quebonafide, który zaśpiewał z Robertem Lewandowskim, na scenie wystąpiła również Marina Łuczenko-Szczęsna, która na przyjęciu bawiła się z mężem.

Ponadto wśród gości znaleźli się m.in. Zofia Zborowska-Wrona wraz z mężem, a także najbliżsi pary. Od kilku dni w mediach krążą nagrania z przyjęcia i romantycznego tańca Anny i Roberta Lewandowskich, jednak nie tylko oni dali popis na parkiecie.

Po kilku dniach Paulina Krupińska-Karpiel zdecydowała się udostępnić romantyczne nagranie, na którym tańczy z mężem do wyjątkowej dla niej piosenki.

"Z tą piosenką wiąże się tyle wspomnień. Pamiętam dokładnie te dni, kiedy 15 lat temu siedziałam sama w hotelowym pokoju we Francji po pracy, słuchając jej na okrągło. Czułam się wtedy bardzo samotna… i marzyłam o tym, żeby wrócić do Polski. Powiedziałabym wtedy tamtej dziewczynie: nawet nie wiesz co Cię w życiu jeszcze czeka, bądź odważna i nigdy się nie poddawaj. Z tą refleksją Was zostawiam" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Piękni jesteście", "Co za cudowna para", "Jak widać, można tańczyć bez pajacowania", "Można was oglądać bez końca", "Jesteście cudowni", "Prawdziwy taniec, pełen miłości, wspaniały" - czytamy.

Paulina Krupińska-Karpiel o przyjaźni z Anną Lewandowską

Kilka miesięcy temu Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała o relacji z Anną Lewandowską. Wówczas piłkarz i jego żona świętowali rocznicę ślubu, a prezenterka zachwalała ich związek.

- Ja im życzę wszystkiego najlepszego, są przepiękną parą, fajną parą, super się uzupełniają i liczę na to, że będę na ich setnej rocznicy ślubu - mówiła nam Paulina Krupińska.

Jak się okazało, prowadząca "Dzień dobry TVN" odwiedzała kilkukrotnie zaprzyjaźnione małżeństwo w Niemczech, w których wówczas grał Robert Lewandowski.

- To jest duże nadużycie, nie odwiedzałam ich często, dosłownie byłam dwa razy. Natomiast tutaj w Polsce często się spotykaliśmy, ale jeżeli kiedyś faktycznie może zdarzy się tak, że będą mieszkali w Hiszpanii, to wtedy będę u nich często — mówiła.

Paulina Krupińska-Karpiel odwiedziła Annę Lewandowską
Paulina Krupińska-Karpiel odwiedziła Annę Lewandowską
Paulina Krupińska-Karpiel odwiedziła Annę Lewandowską
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości