Paulina Rzeźniczak otworzyła się na temat poporodowych komplikacji. Opowiedziała o opiece w prywatnej klinice

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie
Paulina i Jakub Rzeźniczakowie
Źródło: MWMEDIA / Instagram
Paulina Rzeźniczak udostępniła w sieci odważny wpis. Żona Jakuba Rzeźniczaka wspomniała w nim o tym, dlaczego zdecydowała się na poród w prywatnej klinice. Przy okazji opowiedziała o komplikacjach, z którymi miała się mierzyć.

Relacja Jakuba i Pauliny Rzeźniczaków od samego początku budzi spore publiczne emocje. Zakochani, pomimo iż wielokrotnie spotykali się z hejtem ze strony internautów, udowodnili, że miłość jest w stanie pokonać największe przeszkody. Niedawno małżeństwu urodziła się córeczka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

21032024_KLARA_WORONOWICZ_ROLAZYCIA (1)
Adam Woronowicz o roli życia
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Rzeźniczak o opiece w prywatnym szpitalu

W niedawno opublikowanym InstaStories Paulina Rzeźniczak podzieliła się swoimi odczuciami po narodzinach córki — Antoniny. Żona Jakuba Rzeźniczaka podkreśla, jak wdzięczna jest za opiekę, jakiej doświadczyła zarówno ona, jak i jej mąż i córka po porodzie. Mimo początkowych komplikacji personel medyczny nie zapomniał o zadbaniu o komfort rodziny.

"Teraz kiedy jestem po i mieliśmy komplikacje poporodowe z Antosią, to jestem wdzięczna za opiekę nad naszą córką i nade mną również, bo pierwsze godziny po porodzie były straszne, a opieka medyczna nie zapomniała również o wsparciu dla nas, rodziców" - napisała.

Przy okazji Paulina Rzeźniczak wspomniała o strachu i niepewności, które wiązały się z negatywnymi opiniami na temat polskich porodówek, co ostatecznie skłoniło ich do wyboru prywatnej placówki.

"Tyle się słyszy o złej opinii dotyczącej polskich porodówek, że ze strachu i wcześniejszych doświadczeń zdecydowaliśmy się rodzić prywatnie" - wyznała.

W dalszej części swojego emocjonalnego wpisu Paulina Rzeźniczak zdecydowała się bardziej rozwinąć temat.

"Podczas porodu czułam się zaopiekowana, czułam wsparcie i zrozumienie - bez tego byłoby znacznie trudniej. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten szpital. Tylko dlaczego w Polsce musimy płacić za to, żeby być dobrze traktowanym podczas porodu?" - zapytała retorycznie.

Paulina Rzeźniczak szczerze na temat opieki w prywatnej klinice
Paulina Rzeźniczak szczerze na temat opieki w prywatnej klinice
Źródło: Instagram @paulina_rzezniczak

Paulina Rzeźniczak o poporodowych komplikacjach

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie niedawno powitali na świecie swoją córeczkę. Antonina przyszła na świat w lutym 2024 r., co wywołało falę entuzjazmu i gratulacji wśród fanów zakochanych. Od momentu narodzin dziecka para regularnie dzieli się swoim rodzinnym szczęściem na platformach społecznościowych.

Podczas niedawnej sesji Q&A na Instagramie, Paulina Rzeźniczak ujawniła, że musiała zmierzyć się z pewnymi porodowymi komplikacjami. Opowiedziała o swoich doświadczeniach w związku z urodzeniem pociechy i okresem po nim.

"Czuję się dobrze. Mieliśmy komplikacje z malutką po porodzie i chyba przez to nawet nie myślałam o czymś takim jak połóg" - wyznała.

Paulina Rzeźniczak przyznała, że musiała się mierzyć z pewnymi komplikacjami
Paulina Rzeźniczak przyznała, że musiała się mierzyć z pewnymi komplikacjami
Źródło: Instagram @paulina_rzezniczak

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości