Paulina S. oskarżona. Chodzi o partnerkę jej byłego męża

Paulina S.
Paulina S.
Źródło: MWMEDIA
Paulina S. została oskarżona o naruszenie prywatności partnerki byłego męża. Dziennikarka została pozwana za nielegalne udostępnianie danych osobowych aktorki, a sprawa trafiła do sądu. Paulina S. odmówiła składania wyjaśnień.

Paulina S. w ostatnim czasie cieszyła się spokojem, jednak jak widać, nie potrwało to za długo. Okazuje się bowiem, że dziennikarka ma poważne problemy. Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko niej. Chodzi o nielegalne udostępnianie danych obecnej partnerki jej byłego męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Maffashion szczerze podsumowała swój rok, nie zawsze było kolorowo
Maffashion szczerze podsumowała swój rok, nie zawsze było kolorowo. "Zaskakująco, traumatycznie..."
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Paulina S. została oskarżona

O wszystkim poinformowała Polska Agencja Prasowa. Według ich informacji chodzi o udostępnianie danych osobowych obecnej partnerki byłego męża Pauliny S. na Instagramie. Dziennikarka w czerwcu 2023 roku na swoim InstaStories pokazała zdjęcie pozwu, który otrzymała od aktorki. Na dokumencie widać było między innymi adres zamieszkania celebrytki oraz świadków.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa – Śródmieście. Do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia został już skierowany akt oskarżenia przeciwko Paulinie S.

"Paulina S. jest oskarżona o nielegalne przetwarzanie danych osobowych innej osoby w sieci Internet. Konkretnie chodzi o ujawnienie danych adresowych na jednym z portali społecznościowych" - takie informacje przekazał prokurator Szymon Banna, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Paulina S. odmówiła składania wyjaśnień

Paulina S. do tej pory nie przyznała się do zarzucanych jej czynów. Odmówiła także złożenia wyjaśnień w tej sprawie. Dziennikarka może mieć poważne problemy. Jeśli jej wina zostanie udowodniona, grozi jej kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

Przesłuchana w charakterze podejrzanej Paulina S. nie przyznała się do zarzuconego jej czynu i odmówiła składania wyjaśnień 
- powiedział prokurator Szymon Banna.

Paulina S. nie ma dobrych kontaktów z byłym mężem i jego obecną partnerką po tym, jak zdemaskowała ich wielomiesięczny romans. Dziennikarka nie szczędziła gorzkich słów kochankom, zarzucając im między innymi okłamywanie rodzin. Przepychanka słowna między celebrytami trwała ponad rok.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości