Paulina Smaszcz o kulisach związku byłego męża. "Zaskoczył mnie brak odwagi"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Paulina Smaszcz ujawnia nowe kulisy związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała więcej o kulisach związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Prezenterka zaznaczyła, że jej były mąż okłamywał swoich synów, co przelało czarę goryczy.

Kilka tygodni temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po wielu miesiącach plotek, potwierdzili swój związek w 40. urodziny aktorki. Para opublikowała zdjęcia z Izraela, dokąd udali się, aby świętować ten wyjątkowy dla nich czas.

Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Smaszcz o kulisach związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek

Niedługo po opublikowaniu zdjęć Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego, zabrała głos w mediach społecznościowych i napisała:

"Kasiu, sto lat. Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał Cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. Urodziny. (...) Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale" - napisała.

Niedługo później Paulina Smaszcz w rozmowie z nami wyjaśniła, że napisała ten komentarz ze względu na zachowanie jej byłego męża wobec ich synów.

- Nie chodzi tylko o Izrael. Chodzi o wszystko, co mówił naszym synom o pani Katarzynie. Jeszcze tydzień temu starałam się mieć z nim bardzo dobre relacje. Długo o to zabiegałam. I to się udawało. Ale czara goryczy się przelała, bo nie wolno tak kłamać swoim najbliższym — powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Teraz dziennikarka gościła w programie Moniki Jaruzelskiej, w której powiedziała nieco więcej o kulisach nowego związku jej byłego męża.

"Umówiliśmy się razem podczas rozwodu na szacunek do naszych dzieci i naszej przeszłości. Niestety to po dwóch latach od rozwodu nie zostało uszanowane i stąd moja reakcja" - wyznała.

Paulina Smaszcz dba o dobro synów

Paulina Smaszcz powiedziała, że jej były mąż przez długi czas okłamywał 25-letniego Franciszka i 16-letniego Juliana.

"To są bardzo mądrzy chłopcy, którzy zasłużyli na szczerość swojego ojca" - dodała.

Paulina Smaszcz wyjaśniła również, że romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozpoczął się już kilka lat wcześniej, kiedy aktorka razem ze swoim ówczesnym mężem Marcinem Hakielem wystąpili w programie "Czar par", którego prowadzącym był Maciej Kurzajewski.

"Zaskoczył mnie brak odwagi i brak ustalenia tych granic, gdzie jest to, na co się umówiliśmy. Naprawdę życzę Maćkowi z całego serca, niech będzie, z kim chce, niech będzie szczęśliwy. Umówiliśmy się, że rozwodzimy się w dobrej komunikacji i przez te dwa lata była bardzo dobra" - powiedziała dziennikarka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości